Як отримати кредит готівкою

Кредит готівкою – загальноприйнята назва кредитування фізичних осіб, коли сума кредиту видається позичальникові готівкою.

Існує кілька способів і форм отримання кредиту або займу готівкою.

По-перше, він може бути отриманий шляхом використання продуктів банків, що відносяться до експрес – кредитування, коли заявка розглядається в лічені години або навіть хвилини.

На практиці це найдорожчий спосіб залучення позики, що пояснюється підвищеним ризиком для кредитної організації. Ціна такого кредиту становить від 25 % річних і значно вище.

При експрес-кредитуванні потрібно мінімум документів, як правило паспорт позичальника і ще один документ, такий як водійське посвідчення, закордонний паспорт, пенсійне посвідчення або що-небудь ще.

Подібний кредит готівкою часто називається в банках «моментальним кредитом», «Кредитом по двох документах», «Кредитом готівкою без довідок і документів» і тп.

По-друге, клієнт може звернутися в банк з класичною кредитною заявкою на кредит готівкою. Для цього найчастіше необхідні додаткові документи, що підтверджують дохід позичальника, такі довідка за формою банку.

У ряді випадків фінансові установи готові оцінювати кредитоспроможність позичальника за допомогою альтернативних документів, наприклад банківської виписки по рахунку карти, на яку нараховується зарплата.

Крім того, необхідно, щоб клієнт відповідав вимогам кредитної організації за віком, безперервного стажу роботи на останньому місці і тд.

Як правило, термін розгляду кредитної заявки – від трьох днів. Перевага даної схеми в тому, що в результаті відсоток по такому кредиту нижче.

Мінімальний термін надання такого кредиту найчастіше дорівнює шести місяців, однак позичальник за законом має право в будь-який час повністю погасити заборгованість, повідомивши банк мінімум за 30 днів.

Кредит готівкою може видаватися як без застави, так і під заставу того чи іншого майна.

Процентні ставки забезпеченого кредиту істотно нижче. Крім того, для того щоб отримати позику на більшу суму, позичальник може залучити поручителів. У цьому випадку банк, як правило, враховує сумарний підтверджений дохід учасників угоди.

Незалежно від того, який шлях отримання кредиту готівкою вибере позичальник, з технічної точки зору в банку буде зроблено наступне: на клієнта відкривається спеціальний кредитний рахунок, з якого списуються грошові кошти в рамках встановленого ліміту; через цей же позичковий рахунок згодом відбувається погашення.