Житомирян кличуть на суботник, бюджетникам як завжди рекомендують з’явитись

З 20 березня житомирян закликають до загальноміського суботника, повідомили Репортер в міській раді.

Розпорядженням міського голови від 11.03.14 №122 «Про весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання міста» оголошено проведення в м. Житомирі з 20 березня до 20 квітня 2014 року весняного загальноміського благоустрою та санітарного прибирання міста.

Даним розпорядженням рекомендується виконавчим органам Житомирської міської ради, керівникам підприємств, організацій, установ, громадських організацій, релігійним конфесіям, власникам житлових будинків, населенню, військовим частинам, дислокованим на території міста.

привести у належний стан вулиці, прилеглі, закріплені, прибудинкові та виробничі території, зелені і лісові смуги, квітники, береги річок та водойм, парки, сквери, криниці, природні джерела, паркани, зупинки громадського транспорту, дорожні знаки.

Окрім того, надані в користування земельні ділянки, бігборди, рекламні вивіски, щити для оголошень, інформаційні тумби, сітілайти, опори по вулицях міста, відповідно до балансової належності тощо, залучивши для цього наявні трудові та матеріально-технічні ресурси;
провести роботи з впорядкування кладовищ, братських могил, військових поховань, облаштування пам’ятних місць.