Крістіан Лакруа створив колекцію для Парижської опери

Одним із найсумніших подій 2009 року в світі моди стала новина про закриття Будинку Christian Lacroix.

Але навіть після оголошення власної модної імперії банкрутом французький кутюр’є залишається затребуваним.

Одним з його найважливіших проектів поза haute couture – створення костюмів для опери.

У 2010 році Лакруа розробив сценічні образи для артистів опери “Аграппіна” в Берлінському Державному Театрі (State Opera Unter den Linden).

А в 2013 році було оголошено про колаборації дизайнера з Паризькою оперою і французьким брендом Petit Bateau. Спільними зусиллями вони розробили колекцію одягу для дітей і дорослих, яка еше раз нагадала про почерк майстра. До речі, ves4i.com.ua – знати про речі, магазини та моду все.

І ось минулого тижня надійшло повідомлення, що кутюр’є продовжує співпрацю з Паризькою національної оперою: він створив костюми для балету Le Palais de Cristal.

Прем’єра постановки балету Джорджа Баланчина, вперше побачила світ у 1947 році в Парижі, намічена на травень цього року.

Твір складається з чотирьох актів, у кожного з яких свій колір, тому й костюми танцюристів теж виконані в різній стилістиці: червоному, зеленому, темно-синьому і шампань.

Взагалі, слід зазначити, що Крістіана Лакруа та Паризьку Оперу пов’язують найтепліші і дружні відносини.

Історія співпраці дизайнера з Національною оперою Франції бере початок ще наприкінці 80 -х: тоді він створював для постановок костюми як співробітник кутюрного будинку Jean Patou, який, до речі, буде скоро відроджений.

Під своїм власним же ім’ям Лакруа працював над костюмами чотирьох проектів опери в різний час.