На Житомирщині судитимуть киянку, яка везла на собі 400 пакетів речовини для наркотиків. Фото

Слідчим підрозділом Управління СБ України в Житомирській області завершено розслідування у кримінальному провадженні стосовно громадянки України, яка намагалася контрабандним шляхом ввезти перманганат калію – хімічну речовину, що використовується при виготовленні особливо небезпечних наркотичних засобів.

Про це Репортеру повідомили в СБУ.

8 квітня на залізничній станції «Овруч» ВМО «Залізничний» митного поста «Північний» Житомирської митниці під час огляду особистих речей киянки, яка слідувала з Республіки Білорусь потягом міжнародного сполучення «Санкт-Петербург – Кишинів», правоохоронці виявили заховані у неї під одягом та у багажі 406 пакетиків із порошкоподібною речовиною темно-фіолетового кольору з металевим блиском.

За висновком експерта НДЕКЦ при УМВС України в Житомирській області, у пакетиках містився перманганат калію загальною вагою 2,1 кг. Згідно з «Переліком наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів», ця хімічна речовина належить до прекурсорів, стосовно яких встановлено заходи контролю.

Наразі правопорушниці інкримінується вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.