На ринок у Житомир везли майже 2 тонни яловичини без будь-яких документів. Фото

Близько півночі на автотрасі Житомир-Чернівці, у с. Тетерівці Житомирського, району працівники ветеринарної міліції УМВС затримали автомобіль, в якому перевозилась 1,7 тонн яловичини без необхідних ветеринарних документів.

Про це Репортер повідомили в УМВС.

За кермом вантажного Фольсвагена перебував 26-річний житель Чернігівської області. На запитання міліціонерів чоловік розповів, що придбав м’ясо в одному з районів Житомирщини для власних потреб і не збирався реалізовувати іншим особам.

Жодних документів на вантаж при цьому водій надати не зміг.

“Кузов мікроавтобуса мало пристосований для перевезення такої продукції і реальну загрозу від подальшого споживання становить не лише невідомість походження та безпечності м’яса, а й відверті порушення у його транспортуванні, – прокоментував т.в.о. начальника відділу ветеринарної міліції УМВС України в Житомирській Сергій Семперович.

М’ясо було вилучено та передано на відповідальне зберігання. Згодом відповідною протиепізоотичною комісією прийнято рішення про його утилізацію.

Чоловіка притягнено до адміністративної відповідальності за ст. 107 (Порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог) Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу.