У Коростишеві чоловік стріляв у товариша із “Сайги”

Уночі 24 червня продавець одного з цілодобових магазинів Коростишева зателефонувала до міліції й повідомила, що неподалік на вулиці пролунало кілька пострілів.

Про це Репортеру повідомили в УМВС.

Схвильована жінка розповіла, що щойно у приміщенні торгівельного закладу виник спонтанний конфлікт між двома чоловіками. Згодом, голосно сперечаючись, вони вийшли ззовні, а ще через деякий час там почулися постріли.

До місця події негайно було спрямовано найближчий по розташуванню патрульний наряд міліції, а також слідчо-оперативну групу Коростишівського РВ УМВС.

Помітивши міліційний автомобіль, порушник спробував втекти на власній ВАЗівці. Після нетривалого переслідування працівники УДСО затримали чоловіка за кілька кварталів.

“У ході першочергового встановлення всіх подій з’ясовано, що учасниками інциденту стали двоє місцевих жителів, 35 та 37 років”, – повідомив начальник Коростишівського РВ УМВС Володимир Яремчук.

Виниклий між ними конфлікт у магазині продовжився на вулиці з’ясуванням стосунків, у ході цього старший з чоловіків вихопив з салону свого автомобіля зареєстровану мисливську рушницю «Сайга» і здійснив два постріли вгору, а потім ще два – по водійським дверцятам автомобіля опонента.

На щастя, ніхто з людей не постраждав.

На місці події працівники слідчо-оперативної групи райвідділу міліції зафіксували усю необхідну інформацію. Зброю вилучено та направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС Україхни в Житомирській області.

Нині розпочато кримінальне провадження.

Попередня правова кваліфікація – ч.4 ст. 296 (Хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї) Кримінального кодексу України. Чоловікові відповідно до санкції статті може загрожувати відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 7 років.