У Житомирі визначили 20 стипендіатів, які отримають від облдержадміністрації по 500 грн.

У Житомирі установлено 20 стипендій облдержадміністрації по 500,00 гривень кожна для обдарованої молоді, повідомили Репортер в департаменті сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Здійснюється це відповідно до положення про стипендії Житомирської обласної державної адміністрації обдарованій молоді, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 11.10.2013 р. № 321, щороку з метою підтримки обдарованої молоді, створення умов для виховання інтелектуальної, творчої еліти області, стимулювання молодих людей на досягнення високих результатів у навчанні, спорті, творчих здобутків в науково-дослідницькій діяльності, літературі, мистецтві.

З метою проведення консультацій з громадськістю щодо питання визначення кандидатів на отримання стипендії облдержадміністрації департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації 6 червня 2014 року ініційовано проведення засідання експертної комісії з призначення стипендій Житомирської обласної державної адміністрації обдарованій молоді, на яке були запрошені представники молодіжних громадських організацій.

Проведенню засідання передувало обговорення кандидатур на призначення стипендії голови облдержадміністрації представниками обласних молодіжних організацій в травні-червні 2014 року, на якому розглядалося також питання внесення кандидатур до складу обласної координаційної ради з питань молодіжної політики.

На розгляд експертної комісії надійшли подання від управлінь освіти і науки, культури облдержадміністрації, Житомирського державного технологічного університету, Житомирського агроекологічного університету, обласної дитячо-юнацької спортивної школи “Авангард”.

За результатами обговорення та голосування членів експертної комісії прийнято рішення внести на розгляд голови обласної адміністрації наступні кандидатури на отримання стипендії облдержадміністрації:

в номінації за наукові досягнення:
Василенко Олег
Глінчевська Олена
Даніловська Анастасія
Кратюк Олександр
Левченко Ірина
Папірник Андрій
Трокоз Володимир

в номінації за творчі досягнення:
Бардаш Вадим
Бугайчук Наталія
Космач Марія
Носок Сергій
Яремчук Яніна

в номінації за спортивні досягнення:
Матвейчук Крістіна
Мохорт Олександра
Наумова Анна
Прохорчук Олексій
Хоречко Валерій

в номінації за внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху:
Грицанюк Ілля
Коцюба Ірина
Суський Костянтин.
__________________________________________________________________________________
Электронная библиотека Библиофонд – это некоммерческий информационный портал. В нем собрано все, что заинтересует и студента, и взрослого. От книг до рефератов.