Війна за Житомирський держгірпромнагляд. Продовження. Фото. Відео

17 червня вже у стінах облдержадміністрації відбулась друга зустріч з приводу призначення нового керівництва держгірпромнагляду.

В зал прийшов Кізін та дві протиборчі сторони.

Активісти Майдану,частина колишніх та теперішніх працівників структури та бізнесмени-каменяри, як і раніше виступили проти призначення Олега Кирилюка, винувативши його у причетності до Партії регіонів та хабарництві. До того ж, за деякою інформацією, він є креатурою колишнього керівника Бобра.

Під звинувачення потрапив і губернатор Кізін, якого активісти звинуватили в брехні. За їх словами, він сказав їм, що не погоджував призначення, але насправді підписав його, а тепер не має духу зізнатись і вибачитись перед громадою.

В свою чергу пан Кирилюк, запевняв, що немає причетності до ПР, адже вважає, що висування від партії не означає, що людина партійна.

Його ж підтримка (частина працівників управління та місцевих бізнесменів, депутатів) звинуватила візаві в популізмі, наклепі та просуванні своєї кандидатури. Вони запевняли, що такі рішення йдуть з Києва і “ви нічого не змінете”.

Було навіть зачитана Подяка від УДАРу Кирилюку за підтримку Майдану.

Загалом усе засідання пройшло у сварках та майже бійках.

Наостанок Кізін сказав, що залишає засідання. Активісти Майдану запропонували йому підписати звернення до міністерства щодо перегляду рішення.

Він не погодився, зазначивши, що хай присутні спочатку винесуть спільне бачення, а потім подадуть йому на розгляд і він повідомить тоді Київ.

Рішення спільного так і не прийняли. Пішов Кізін – пішли всі.

Правда, активісти вирішили “добити” Кізіна та пішли до нього в “Гайки”, де він зустрічався з колегою, губернатором Рівненщини.

Вони прийшли з плакатами “Кізін – брехун”. Та звинуватили того, в “кришуванні” бандитів та брехні, щодо погодження.

Голова погодився, що зробив погодження з поспіхом, особливо після того, що почув під час обговорення в ОДА, але чи відкликатиме його – так і не сказав.