Машковський став першим губернатором, якого призначив Порошенко

Першим губернатором, якого призначив Президент України Петро Порошенко, став Сергій Машковський. Відповідний указ з’явився на офіційному сайті президента увечері 22 липня.

Сьогодні, 23 липня, за участі народних депутатів, депутатів міської та обласної ради, активістів та громадськості відбулося офіційне представлення нового голови облдержадміністрації , а також складання повноважень попереднього – Сидіра Кізіна.

Машковський у своїй першій промові на посаді губернатора подякував керівництву держави за довіру та заявив, що за крісло триматися не буде.

«Сприймаю це призначення як особисту відповідальність перед громадою Житомирської області. Я не тримаюся ні за посаду, ні за крісло. Я сприймаю себе як менеджера, відповідального за область, найнятого громадою та Президентом України», – сказав новопризначений голова Житомирської ОДА.

Машковський наголосив, що пріоритетними у його роботі стануть боротьба з корупцією, відкритість влади, прозорі призначення та співпраця з активістами.

Новий губернатор має бути аполітичним, не входити до жодної політичної сили та звітувати вже за перші 100 днів своєї діяльності. На цьому акцентував перший заступник глави Адміністрації Президента та за сумісництвом народний депутат Геннадій Зубко.

Нагадаємо, екс-губернатор Сидір Кізін під час звітної прес-конференції щодо 100 днів роботи заявляв, що його звіт про діяльність вийшов аж на 500 сторінок, які, щоправда, так ніде й не публікувалися і не стали для нього рятівними.

Пробувши головою Житомирської ОДА упродовж 4 місяців, Кізін побажав своєму наступникові успіхів та акцентував увагу на необхідності продовження допомоги військовим і населенню звільнених територій.