Тетяна Шкуропат каже, що має всі дозволи на прибудову на Київській, 23

Депутат житомирської міської ради, Тетяна Шкуропат наголошує на наявності дозволів на будівництво та експлуатацію прибудови до квартири №1 за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 23.

Також вона інформує, що за її сприяння на ремонт цього будинку міська рада виділила 150 тисяч гривень. Роботи мають початися восени. Буде здійснено поточний ремонт, відремонтують фасад, перекриття, покрівлю.

Про це вона повідомила сайту Репортер Житомира, коментуючи матеріал Міський депутат захопила земельну ділянку в центрі Житомира. Фото. Документи.

В статті йшлося про те, що депутат, зводячи прибудову до власної квартири зайняла частину дороги та клумби, погіршила експлуатаційний стан аварійного будинку.

Натомість Тетяна Шкуропат називає звинувачення проти неї безпідставними.

З її слів, вона має всі дозволи на будівництво та експлуатацію прибудови, які відповідають вимогам державних будівельних норм.

“Квартиру №1 за адресою м. Житомир, вул. Київська, 23 я придбала в кредит в 2004-му році, після чого почала готувати документи на реконструкцію під прибудову до квартири задля розміщення тимчасового офісу, – розповідає Тетяна Шкуропат. – Проектно-кошторисну документацію виконало КП “Облархпроект”.

Робочий проект пройшов погодження всіх служб та отримавши позитивний висновок, пройшов державну укрбудекспертизу.

В 2008-му році був наданий дозвіл на розроблення технічної документації на оренду земельної ділянки під прибудову.

Після отримання й погодження дозволів – розпочалося будівництво. Щодо дороги й клумби – відстань витримана. Зрізали кут клумби, але це земля громади міста й відповідний дозвіл був наданий головним архітектором міста, ДАІ.”

Тетяна Шкуропат стверджує: з незадоволених лише одна громадянка, з якою в дворі ніхто не спілкується через її непростий характер.

Підписи жителів будинку, за словами Шкуропат, підроблені.

“В двір може проїхати пожежна машина, сміттєвоз, інша важка техніка, а перед будівництвом прибудови будинок отримав задовільний результат експертизи технічного стану будинку.

Згідно ДБН експлуатація дороги здійснюється згідно чинного законодавств”, – говорить Шкуропат.