У Житомирській області СБУ затримало двох офіцерів, які крали пальне

У Житомирській області СБУ затримало двох офіцерів, які крали авіаційне пальне на території однієї із військових частин в області.

Про це Репортеру повідомили в СБУ.

Встановлено, що офіцери (один з них безпосередньо відповідав за технічний стан військових літаків) за рахунок недостатньо якісного проведення регламентних робіт на літаках, що перебувають на бойовому чергуванні, штучно створювали залишок авіапального, який потім вивозили та реалізовували.

Правопорушників було затримано співробітниками СБУ «на гарячому» під час спроби вивезти з території військової частини 500 літрів авіаційного пального.

Стосовно затриманих прокуратурою з нагляду за додержанням законів у військовій сфері розпочато досудове розслідування за ч.2 ст.410 (викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Керівництвом Міністерства оборони України прийнято рішення за ганебний вчинок офіцерів позбавити їх військових звань та звільнити зі Збройних сил України без права на пенсію.