Влада Житомира продовжує ТТУшні справи каденції Шелудченко

У Житомирі знову будуть списувати, різати і здавати на металобрухт тролейбуси. Про це під час прямого ефіру на Союз ТВ заявив перший заступник міського голови Сергій Сухомлин.

Він запевнив, що тролейбуси обстежуватиме спеціальна комісія – начебто саме тому зайвого транспорту не здадуть на металобрухт. Будуть здавати лише ті, які вже неможливо відновити. За каденції Шелудченко також працювала комісія, під суворим контролем якої списали понад 65 тролейбусів.

У тієї каденції нинішня влада запозичила ще одну технологію «порятунку» ЖТТУ – масове звільнення персоналу. Тоді було звільнено фактично 200 працівників підприємства. Наразі влада Житомира теж планує залишити без роботи 200-250 ТТУшників.

Результатом такої «активної» діяльності у 2010 році для ТТУ став кредит 13,6 мільйонів гривень і напівпорожній парк рухомого складу. Схоже у 2014 році влада взялася «розвивати» ТТУ методами 2010 року, про наслідки можна тільки здогадуватися.

Нагадаємо, за минулі 3,5 роки був списаний лише один тролейбус, у якого не було навіть рами, натомість збільшено рухомий склад ТТУ на 20 одиниць.