Друзі, треба допомога!

Вибори до Верховної Ради України відбуваються у надзвичайно складний для країни час, коли наша держава, її незалежність і суверенітет перебувають перед реальною загрозою. 

Скинути корумпованого диктатора та обрати новий уряд виявилося замало… 

В країні продовжується війна, нікуди не поділася корупція, безвідповідальність чиновників та безправ’я громадян… 

Всі ці страшні реалії сьогодення спонукали мене прийняти для себе непросте рішення…

Беру участь у виборах, щоб мати більше можливостей змінити систему. Я вирішив обиратися в Житомирі саме як депутат-мажоритарник, а не йти по списку, щоб отримати мандат довіри людей та нести особисту відповідальність не лише перед партією «Сила Людей», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, але й перед житомирянами. Свою передвиборчу програму створюю не на популістських деклараціях. 

Реалії життя, власний досвід керівника успішного підприємства, депутатська діяльність в окрузі та багаточисленні зустрічі з виборцями надихнули мене створити програму першочергових завдань, які я планую реалізувати.

Не вважаю своє балотування квитком в один кінець. Йду туди зі своїми принципами та переконаннями. Не маю мільйонів на потужну агіткампанію та людські ресурси. Розумію, що боротися із потужними партійними брендами та їх висуванцями, що мають фінансову підтримку від олігархів – непросте завдання. Але я вірю, що саме з Вашою підтримкою все у нас вийде!