Камінський звернувся до Порошенка щодо Пехова

Іван Камінський, коростенський лікар звернувся до з відкритим листом до Президента України Петра Порошенка з проханням не мати справу з екс-регіоналом народним депутатом від північних районів Житомирщини В. Пеховим. 

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ ПОРОШЕНКО П.О.

Відкритий лист

Шановний Петро Олексійович!

Великим тягарем сьогодні стає ситуація щодо агресії сусідньої “братньої країни”. Україна складає іспит на виживання як суверенна держава. Сподіваюсь, що викладене мною у листі сприятиме патріотизму в державі та захисту незалежності України не тільки на сході, але і у сесійній залі Верховної Ради України. 

Прошу Вас дати належну оцінку викладеному та посприяти в питанні щодо не підтримки кандидатури в кандидати на народні депутати України від демократичних сил В.А.Пехова. Сподіваюсь на Вашу особисту підтримку та готовий підставити Вам плече в любій критичній ситуації. Україна була, є і буде. Ніхто не сміє посягати на її незалежність і суверенітет.

Слава Україні!
Героям слава!
Ваш вірний побратим та товариш на Коростенщині

(Головний лікар Коростенської ЦРП, член президії Коростенської районної ради,
учасник трьох революцій Камінський Іван Анатолійович
Тел.. моб. 067-286-06-12)

“Маю тверде переконання у тому, що парламент мусить пройти очищення, отримати довіру і легітимність від народу та стати реальним виразником його інтересів”, – Володимир Пехов.

Депутат В.Пехов, своєю депутатською бездіяльністю, зловживанням посадовими обов’язками та поведінкою спровоковує великий супротив і гнів не тільки жителів міста, а й Коростенського району на Житомирщині. На даний час всіляко бажає продовжити своє депутатство шляхом підтримки Блоком Петра Порошенко. 

Не виключено, що часті візити Пехова на Банкову липень-серпень 2014року та часті візити у місто Житомир, напередодні виборів до Верховної Ради, можуть бути пов’язані з домовленостями щодо подальшого депутатства та отримання квоти за “своїм” виборчим округом №64. 

Так і вважає більшість виборців, що діючий депутат Верховної Ради від нашого виборчого округу, який був представником легендарної партії регіоналів та перефарбував декілька районів округу в фіолетовий колір, той що відродив льонарство поліського краю, знову переобувається, готовий на провладній доріжці стати учасником депутатського забігу та в черговий раз ошукати “шановних земляків” (завжди офіційно звертається, хоча проживає та приписаний в місті Києві, а народився на Луганщині).

А хто такий Пехов Володимир Анатолійович? Пехов – це не тільки Народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування та “успішний політик і підприємець” (за власною оцінкою), лідер громадського руху “Відродимо Полісся!”, але і наближена людина (працював радником-помічником) до екс-міністра аграрної політики (злодія та зрадника держави Україна, кума В. Януковича) Миколи Присяжнюка.

Яскраві моменти із біографічної довідки та стрімка політична кар’єра.

Володимир Пехов народився 4 січня 1969 року в місті Комунарськ Луганської області. На Житомирщині проявив себе на посаді генерального директора ООО “Консалтинг Групп Иксим”. Двічі був обраний депутатом Житомирської обласної ради (2006-2012 роках). У 2007-2008 роках – заступник голови Житомирської обласної ради. У 2010 році – довірена особа кандидата на пост Президента України В.Ф.Януковича у територіальному виборчому окрузі № 67. Пехов з жовтня 2010 року по листопад 2012 року є депутатом Житомирської обласної ради VI скликання та обіймає посаду члена постійної комісії з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів.

Відповідно до декларації про доходи від 2011 року, за рік до того, як стати депутатом, Пехов не мав жодної гривні доходу. Заробляти почав як депутат? Станом ще на 20.02.2014 року – Пехов Володимир Анатолійович – “істинний” член Партії Регіонів, а вже 21 лютого 2014 року вийшов зі складу Партії Регіонів. Депутат-мажоритарник від виборчого округа № 64 виграв вибори на окрузі у головних конкурентів таких, як Озерчук Андрій Миколайович, представника демократичних сил та головного комуніста області Миколи Миколайовича Тимошенко, з перевагою в 2-4% голосів виборців. 

Під час виборчих перегонів у 2012 році запам’ятався масовою роздачею виборцям “гречки, курасанів, гнилих мандаринів, велосипедів” та перефарбував декілька районів свого виборчого округу в фіолетовий колір (переспівший колір Партії Регіонів).

Після розстрілів мітингувальників на Інститутській 20 лютого Володимр Пехов, швидко зорієнтувавшись, вийшов зі складу фракції Партії регіонів у Верховній Раді і вступив до складу Коаліції європейського вибору та змінює результати свого голосування за диктаторські закони 16 січня 2014 року, відкликавши свій голос. У квітні Пехов вже закликає виборців голосувати за Петра Олексійовича Порошенко та всіляко відхрещується від співпраці з Віктором Януковичем, довіреною особою якого в Житомирській області він був під час попередніх виборів. 

На даний час це позафракційний народний депутат, так як Володимир Пехов написав заяву про вихід зі складу Коаліції європейського вибору. “Я завжди був послідовним у своїх діях і дотримуючись чіткої політичної позиції ще перед позачерговими виборами Президента України звернувся із закликом до своїх колег саморозпуститися, – зазначив парламентарій, – і саме тому я написав заяву про вихід зі складу коаліції”.

Депутатська та законотворча діяльність народного обранця.

“Мета моєї депутатської діяльності – конкретні справи на благо конкретної громади. Важливо почути людей і знайти шлях вирішення їх проблем” – наголошує В.Пехов.

Активність депутата в сесійній залі просто вражає. Так хронологія виступів народного депутата за вибраний період з 12.12.2012 року по 29.08.2014 рік: виступи з трибуни – один, а саме 25.10.2013 року. Жодного законопроекту повязаного з ліквідацією наслідків аварії на ЧАЕС не подано.

Десять заповідей та обіцянок народного парламентаря.

За роки своєї роботи в Верховній Раді із десяти основних пунктів своєї передвиборчої програми Володимир Пехов не виконав жодного. Кандидат у народні депутати Володимир Пехов у своїй передвиборчій програмі, зареєстрованій ЦВК 7 серпня 2012 року, обіцяє та гарантує контроль виконання через 3 мiсяцi:

1. Розвиток льонарства в окрузі (сприяти розвитку льонарства в 64-му окрузі шляхом відтворення посівів льону та створення сучасної системи його переробки).

Власний інтернет сайт В.Пехова “Відродимо Полісся” розпочинається блискавичними словами: “ЗАЦВІТЕ ЛЬОН – РОЗКВІТНЕ ПОЛІССЯ!”. Текст інтернет-сторінки, як наче “політика Гебельса” звучить: “Полісся – за відродженням культур, які тут традиційно вирощувалися. Я – господарник і збираю щедрі врожаї соняшнику та гречки, але я знаю, що ще щедрішою поліська земля на врожай льону. Засіємо льон, впровадимо нові технології – і так відродимо льонарство в Житомирській області. Ми створюємо інфраструктуру, що дозволить жителям області вирощувати традиційні культури, здавати свою продукцію на переробку та отримувати за неї гідні гроші. Житомиряни добре знають, як вирощувати льон, і, якщо ми будемо їм допомагати, з радістю лишатимуться в рідних селах, займаючись улюбленою справою”. А що маємо на самому ділі, мабуть вже пояснювати нікому не потрібно: жителі поліського краю спостерігають за цвітінням льону тільки на шпальтах газети “Відродимо Полісся” та на власному інтернет ресурсі Пехова.

2. Створення сільськогосподарських кооперативів в окрузі, відродження та реалізація сільськогосподарського потенціалу Полісся як територіальна складова Програми Президента України Віктора Януковича “Україна для людей! (сприяти створенню сільськогосподарських кооперативів в 64-му окрузі, що дозволить створити нові робочі місця в сільській місцевості).

А що маємо на самому ділі, мабуть краще зрозуміємо без коментарів на підставі цитат із відкритого листа Міністру внутрішніх справ України АВАКОВУ А.Б. директора ГО “Антирейдерський союз підприємців України” Семидідько Андрія Андрійовича (03148, м.Київ, пр.Леся Курбаса, буд. 2-б, оф. 1): ЗАЯВА-ПОВІДОМЛЕННЯ про злочин.

В рамках громадського контролю щодо запобігання і протидії рейдерству в Україні, були виявлені численні порушення чинного законодавства України з боку народного депутата України Пехова Володимира Анатолійовича, який шляхом зловживання службовим становищем, використовуючи корупційні зв’язки з представниками минулої влади, здійснював рейдерські захоплення підприємств.

Фахівцями Антирейдерського союзу, були перевірені факти, викладені у ЗМІ. За результатами перевірки було з’ясоване наступне.

За інформацією ЗМІ та згідно з даними громадян, які надійшли до Антирейдерського союзу підприємців України, саме Пехов В.А. стояв за неодноразовими спробами рейдерського захоплення ДП “Мирогощанський іподром” (с. Мирогоща Дубненського району Рівненської області), в тому числі з залученням бойовиків з Білої Церкви. Фото та відеоматеріали цих подій, див. за посиланнями у додатках.

Згідно схеми, урядом Азарова М.Я. було створено ДП “Конярство України”. Офіційне обґрунтування необхідності такого кроку: “концентрація земель, що належали державним кінним заводам”. Разом з тим, основною метою чиновників було виведення ДП “Конярство України” з державної власності, як це було зроблено з ДП “Державна продовольчо-зернова корпорація України”. Основними фігурантами та реалізаторами схеми були: екс-прем’єр-міністр України Азаров М.Я., екс-міністр аграрної політики та продовольства Присяжнюк М.В. та екс-радник міністра аграрної політики та продовольства Пехов В.А.

Під час спроби рейдерського захоплення ДП “Мирогощанський іподром” Пехов В.А. представлявся радником Присяжнюка М.В. та наголошував на тому, що всі дії, які він вчиняв на ДП “Мирогощанський іподром”, погоджені з Присяжнюком М.В.

Крім того, офіс “Конярства України”, яким фактично керував Пехов В.А., був розташований на першому поверсі в будівлі Міністерства аграрної політики та продовольства України за адресою: вул. Б.Грінченка, 4.

Це не поодинокий випадок участі Пехова В.А. в рейдерських захопленнях підприємств. Зокрема, влітку 2013-го року, він був у складі групи, яка намагалася захопити ВАТ “Коростенський щебзавод”.

3. Залучення приватних інвестицій в сільське господарство (обіцяє сприяти залученню вітчизняних та іноземних приватних інвестицій для подальшого розвитку сільського господарства в 64-му окрузі (Коростень та Коростенський, Лугинський, Овруцький, Олевський райони Житомирської області).

Володимир Пехов на своєму сайті цинічно впроваджує сучасні технології рослинництва, тваринництва та переробки сільгосппродукції в Житомирськый області, своєю місією вважає відродження сільського господарства. А що маємо на самому ділі, мабуть краще зрозуміємо аналізуючи свіжі події середини серпня 2014 року.

Так зокрема, під стінами Верховної Ради працівники сільського господарства провели мітинг проти дій народного депутата Володимира Пехова щодо зупинення роботи агропромислового холдингу “Агрейн”. Аграрії вимагали неупередженого розслідування подій та притягнення до відповідальності винних.

Читаючи та посилаючись на статтю “ЧОГО ШУКАВ ПЕХОВ ПІД АДМІНІСТРАЦІЄЮ ПРЕЗИДЕНТА” на інтернет сайт “Незалежне бюро журналіських розслідувань” стає все зрозумілим:

“Так, за словами одного з протестувальників регіонального агронома ТОВ “Агрейн менеджмент” Петра Сметани, 11 серпня 2014 року було здійснено спробу паралізувати роботу агрохолдингу “Агрейн”. “Одночасно на 15 сільськогосподарських підприємствах, що входять до складу холдингу, та в офісі керуючої компанії були здійснені обшуки з вилученням комп’ютерної техніки та документів. І це в час завершення жнив, вивезення зерна на елеватори, проведення розрахунків з людьми за паї та проведення підготовки до комплексу осінньо-польових робіт!”, – зазначив сільськогосподарник.

Його підтримав керівник одного з підприємств агрохолдінгу “Агрейн” у Переяслав-Хмельницькому районі Київської області Віктор Овчаренко, який зазначив, що працівники міліції в ситуації не розбирались, а відразу “звернулися до суду з вимогою накласти арешт на майно, при цьому заблокувавши всі рахунки”. В цілому ж працівники холдингу розцінили ці дії як спробу за допомогою силових структур паралізувати діяльність підприємства, назвавши ініціатором з дестабілізації ситуації на підприємстві народного депутата Володимира Пехова. 

Проте не тільки мітингувальники назвали його “замовником” обшуків. Самі працівники Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю вказали на народного обранця ініціатором обшуків – саме за його депутатським запитом та заявою бізнесмена Олега Грицюка (бізнес-партнер Пехова – прим. авт.) і були вчинені ці дії.

“Агрейн” доволі прибутковий “шматочок” бізнесу: до його складу входять 15 підприємств, які обробляють майже 130 тис. гектарів землі в 6 областях України (Житомирській, Харківській, Київській, Чернігівській, Черкаській та Одеській). На підприємствах працюють понад 4,5 тис. працівників. При збиранні врожаю задіяні понад 600 одиниць власної та орендованої сільськогосподарської техніки. Не дивно, що він в період нестабільності в державі міг викликати зацікавленість з боку низки осіб.

Однак це не перший випадок причетності народного депутата до рейдерських захоплень”.

4. Розвиток мережі амбулаторій у сільській місцевості округу (обіцяє сприяти створенню амбулаторій у селах та районних центрах, забезпеченню необхідної кількості якісних амбулаторних місць, в тому числі для соціально незахищених верств населення).

Сприяння будівництву об’єктів охорони здоров’я та наближення медицини до людей залишається тільки на папері. Але факт відданої любові до коней у його житті важливіший. Так 15 червня 2009 р. в газеті “Сегодня” був розміщений цікавий матеріал про те, як в столиці проведений перший аукціон по продажі коней спортивних порід: “Самым дорогим лотом аукциона стала гнедая кобыла Батида Ван де Брой родом из Бельгии, которую за $190 000 приобрел некий Владимир Пехов, который лишь скромно отметил, что занимается бизнесом, но с лошадями он не связан. Я очень доволен. Эта лошадь того стоит. Она мне просто понравилась. Чем? Сложно объяснить. Надо сесть и попробовать. Как только ее протестировал, сразу принял решение. Буду держать ее в этой же конюшне у Алексея Бутенко, где она обитала и до этого”.

5. Сприяти будівництву тваринницьких комплексів в окрузі (обіцяє сприяти будівництву в 64-му окрузі тваринницьких комплексів, в тому числі за допомогою пільгового кредитування).

Не виконано.

6. Забезпечення сучасним обладнанням лікарень та ФАПів округу (обіцяє сприяти забезпеченню сучасним медичним обладнанням всіх лікарень та сільських ФАПів 64-го округу).

Як, головний лікар району, переконливо скажу, що на теренах Коростенщини жодний ФАП не отримав обіцяне медичне обладнання.

7. Створення в окрузі системи громадського контролю за чистотою довкілля (обіцяє сприяти створенню в 64-му окрузі системи громадського контролю за чистотою довкілля (екологічний контроль стану повітря, водойм та питної води в кожному населеному пункті).

А що маємо на самому ділі, мабуть всі Коростенці розуміють всі проблеми пов’язані з діяльністю заводу МДФ. Побудова екологічно небезпечного заводу МДФ в межах адміністративно-теріторіальної одиниці міста Коростень з чисельністю населення в 66 тисяч жителів, відбулася за одноголосного голосування комуністами та регіоналами міської ради. А іншого рішення і не могло бути, так як тривалий період відношення до керівництва заводу мав син екс-міністра АПК Миколи Присяжнюка. 

Пехов Володимир Анатолійович, як народний обранець, відхрещувався від проблем діяльності заводу та інколи імітував боротьбу за екологічні проблеми та проблеми забруднення річки Уж.

8. Ліквідація стихійних сміттєзвалищ в окрузі (обіцяє сприяти ліквідації стихійних сміттєзвалищ в 64-му окрузі (Коростень, Коростенський, Лугинський, Овруцький, Олевський райони Житомирської області).

Жодного стихійного сміттєзвалища не ліквідовано.

9. Фінансування ремонту доріг в сільській місцевості округу (обіцяє сприяти покращенню державного фінансування відбудови міжсільських та сільських доріг у 64-му окрузі).

Не зважаючи на значну кількість кар’єрів депутатом не було жодного ініціювання державного фінансування відбудови міжсільських та сільських доріг.

10. Відновлення культурно-освітніх закладів в окрузі (обіцяє сприяти відновленню системи сільських клубів та культурно-освітніх закладів в 64-му окрузі).

Вражають факти використання та залучення більше двадцяти дітей віком 13-14 років із Коростенської міської гімназії та ЗОШ №7 під час попередніх виборчих перегонів, свідком чого я був особисто. У дітей були вилучені сім-карти, що не давало можливості встановити перебування та місцезнаходження батьками своїх дітей. Безумовно, що в період тоталітарного режиму Януковича цей факт розголосу не набрав та службових розслідувань не було.

Вражають, до глибини душі, офіційні слова народного обранця до Дня Незалежності такі, як: “Наша держава переживає один із найскладніших періодів у своїй історії. Водночас ті зміни, які сталися в Україні за останній рік, свідчать проте, що українці – сильна нація, сповнена патріотизму,національного духу та свободи та нескорення. І це ще раз доводить, що ми, українці, нездоланні.” Так була “активна участь” народного депутата у відстоюванні незалежності країни під час революції гідності? Цікаво, яка участь депутата у пікетах та страйках на майдані у м. Києві так і на площах міст виборчого округу. Я впевнений, що ні. А це ж наш з вами представник народу, якому ми довірили та делегували представництво у владі.

Сьогодні Україна переживає важкі часи в своїй багатовіковій історії. Під загрозою опинилася територіальна цілісність, незалежність нашої держави, мир і спокій на нашій землі. Сьогодні уже чимало українських сімей, у т.ч. і на Коростенщині відчули жахливі наслідки війни, втративши своїх рідних і близьких. В останню дорогу їх проводить народ під державний прапор України, як героїв. Цікаво бачити вклад депутата В.Пехова? Цікаво знати чи проводжав він в останній шлях наших захисників? Цікаво чим В.Пехов підтвердить своє бажання записатися до лав добровольців, взяти автомат у руки та піти в зону АТО боронити суверенну Україну та свою рідну Луганщину. Нажаль поки ми спостерігаємо тільки цинічний піар на війні.

Відео


Чому наш парламентар не коментує епізодів вигнання його помічників родинами загиблих військових на Коростенщині?

P.S. На чергових виборах не допустим кандидата в депутати, який своєю бездіяльністю та відсутністю сили волі, не стримував свавілля свого політичного лідера та керманича та сприяв втраті теріторіальної цілостності України, агресії сусіднього “брата” та сприяв процесам, що привели до втоплення народу України в крові не тільки по лікті, а по самі вуха. Депутатом на нашому окрузі може стати тільки та людина, яка захистить та захищатиме цілісність України та не буде пов’язана в корупційних схемах, морально та кришталево чиста.

Іван Камінський

Джерело: Обозреватель