Кандидати-мажоритарники від «Народного Фронту» першими оприлюднили декларації на вимогу руху «Чесно». ФОТО

Кандидати у мажоритарних округах Павло Дзюблик та Андрій Озерчук оприлюднили декларації про доходи та повну автобіографію на вимогу руху «Чесно» в Житомирській області.

Під час брифінгу вони віддали свої документи керівнику руху в Житомирі Володимиру Піньковському та закликали інших кандидатів в округах зробити так само.

Піньковський у свою чергу відзначив, що мажоритарники від «Народного Фронту» в нашій області стали першими, хто відгукнувся на запит «Чесно» та публічно передали та оприлюднили декларацію.

«Декларація та автобіографія – це громадська вимога. Завдяки повним автобіографіям виборець зможе познайомитись із життєвим шляхом кандидата. Декларація про доходи – це слабке місце, на якому кандидати завжди зловживають. Я радий, що на моє звернення «Народний Фронт» відгукнувся і сьогодні передає усі документи», – каже керівник руху «Чесно» в Житомирській області Володимир Піньковський.

Павло Дзюблик та Андрій Озерчук переконані, що усі кандидати мають оприлюднити свої декларації. Вони також подякували руху «Чесно» за роботу, яку ті проводять останні кілька років в Україні.

«Не зважаючи на те, що Закон не вимагає оприлюднювати декларації кандидатів у депутати, ми вважаємо, що треба бути відкритими і оприлюднювати всі документи», – переконаний перший заступник керівника штабу «Народного Фронту» Руслан Годований.

У русі «Чесно» додають, що основним об’єктом уваги є ті нардепи, які голосували за закони від 16 січня та знову висуваються в народні обранці.