​Конкуренти Журавського подали до ЦВК документи на реєстрацію його «клону»

Брудна виборча кампанія на Житомирщині набирає обертів. Джерела у ЦВК повідомляють, що комісія отримала на реєстрацію по 66 виборчому округу документи від Валерія Журавського, який у виборчому бюлетені стане «клоном» діючого нардепа Віталія Журавського.

Вочевидь, таким чином, конкуренти Віталія Журавського, який має всі шанси переобратися до парламенту VIII скликання, вирішили «відкусити» у нардепа частину голосів за рахунок неуважності громадян, або ж виборців із поганим зором.

Проти Віталія Журавського може зіграти і той факт, що його прізвище у бюлетені зазначатиметься нижче прізвища його клону-однофамільця. Це пов’язано з тим, що розміщення прізвищ кандидатів у бюлетені здійснюється в алфавітному порядку.

Тим часом, у виборчому штабі Віталія Журавського до імовірності впливу клону на перебіг виборчого процесу поставилися досить скептично.

Сам нардеп у коментарі 1.zt.ua зауважив, що до реєстрації клону в ЦВК причетні ті самі люди, що організували його побиття на подвір’ї Верховної Ради.

«Участь мого однофамільця у виборах жодним чином не вплине на їх результат. Але сам факт реєстрації клону свідчить про те, що всі інші методи боротьби проти мене вичерпані. Спочатку намагались дискредитувати, поширюючи про мене цинічну брехню. Наприклад, казали, що я голосував за диктаторські закони від 16 січня. Але на офіційному сайті Верховної Ради є інформація про те, хто голосував за ці закони. Мого прізвища там немає. Коли не вдалося оббрехати, мене побили. Зараз намагаються помститися за мою участь у розробці закону про люстрацію і пробують «відкусити» голоси, зареєструвавши мого однофамільця. Але не вийде приїхати на Житомирщину за місяць до виборів і обманути виборців, розкидаючись обіцянками. Тут треба працювати не язиком, а доводити свою користь конкретними справами», – зауважив Віталій Журавський.

Тим часом, більшість експертів підтверджують, що технологія «клонування» лідерів передвиборчої естафети неефективна. Абсолютна більшість виборців, а особливо старше покоління, перед тим, як проголосувати, уважно вичитують бюлетені, звертаючи увагу не лише на прізвища, а й на інші дані кандидатів, відрізняючи свого обранця від «самозванця».