Першим заступником Волинського УМВС став міліціонер з Житомирщини

Першим заступником начальника – начальником слідчого управління УМВС Волині став Василь Дячук.

Про це повідомляє  СЗГ УМВС України у Волинській області.

Представив особовому складу першого заступника начальника  перший заступник начальника Головного слідчого управління МВС України Олександр Вакуленко.


Василь Дячук народився 7 травня 1972 року в Чуднівському районі Житомирської області.

У 2002 році закінчив Національну академію внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство». Кандидат юридичних наук, заслужений юрист України.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у жовтні 1992 року курсантом Івано-Франківського училища міліції МВС України. З вересня 1994 до січня 1999 року був слідчим слідчого відділення Чуднівського РВВС. Упродовж наступних десяти років пройшов шлях від слідчого слідчого відділу УМВСУкраїни на Південно-Західній залізниці до начальника відділу контролю за розслідуванням злочинів, пов’язаних з ДТП, управління процесуального контролю Головного слідчого управління МВС України.

А з січня 2009 року – викладач, старший викладач, доцент кафедри кримінально-правових дисциплін та профілактики злочинів Академії Управління МВС.

З жовтня 2010 року призначений начальником 2-го відділу Управління з розслідування злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, Головного слідчого управління МВС України.

З січня 2011 – заступник начальника Головного слідчого управління МВС України – начальник управління розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи.

Перед призначенням на Волинь працював першим заступником начальника – начальником слідчого управління УМВС України в Житомирській області.