У Житомирі біля відділень ПриватБанку встановлюють безкоштовні велопарковки

ПриватБанк створює найбільшу в Україні мережу велопарковок. 

Про це повідомила керівник Житомирського регіонального прес-офісу ПриватБанку Марія Єнжиєвська.

Біля відділень банку встановлено понад 400 велопарковок, причому комфортно припаркувати свій велосипед зможуть клієнти відділень як у великих містах, так і в сільських районах.

«Сьогодні поїздки на велосипеді в місті – це модний тренд і економія на паливі, а в сільській місцевості велосипед давно вже є одним із основних засобів пересування, тому банк вирішив побудувати зручні парковки біля своїх відділень, – говорить керівник Напрямку «Розвиток» ПриватБанку Віталій Хлопецький. – Перші такі велопарковки з’явилися рік тому біля головного офісу банку».

До кінця наступного року кількість велопарковок біля відділень зросте вдвічі, а користуватися велопарковками можуть не тільки клієнти банку, а всі, хто віддає перевагу екологічному та здоровому виду транспорту.

«Наші клієнти часто приїжджають у банк на велосипедах. Велопарковка дає можливість залишити свій велосипед у безпеці під час обслуговування у відділенні, – зазначає керівник напрямку загальної підтримки і розвитку, заступник директора Житомирського регіонального управління банку Олена Лугова. – Також припаркувати свій велосипед може будь-хто з місцевих жителів абсолютно безкоштовно».

Велопарковки біля великих відділень є у кожному районі Житомирської області. Сьогодні їх близько 50. 

“Гарно придумали в банку – ось такі парковки зробити. Часом приїдеш до якоїсь установи, а велик нема куди поставити. А тут, як бачите, навпаки – зручно”.Сергій, 19 років.

 “Так, з тим де припаркувати велосипед зараз дійсно не дуже зручно. Велопрогулянки дуже люблю. Біля ПриватБанку залишаю свого “залізного коника” часто. Впевнена – не поцуплять. А взагалі всім пропоную пересідати на велосипеди – екологічно чисто, для здоров’я корисно)”. Олена, 25 років.

IMG_20140915_135123.jpg