Житомирський бронетанковий відправив на цьому тижні в зону АТО 16 відремонтованих бронемашин

За тиждень, що минає, в зону АТО  «Житомирським бронетанковим заводом» передано після капітального ремонту 16 бронемашин, серед яких БМД, БМП, БРЕМ, передає прес-служба «Укроборонпрому».

На даний час підприємство перейшло на тризмінну роботу у рамках виконання замовлення Міноборони щодо ремонту бронетехніки, зазначає директор підприємства Сергій Бутенко.

Директор ДП «ЖБТЗ» зауважив, що підприємство суттєво завантажило виробничі потужності, але готове збільшити обсяги відремонтованої техніки. Водночас Сергій Бутенко зазначив на необхідності прискорити укладання договорів з Міноборони України на виконання робіт, а також спростити процедуру контролю і технічної прийомки військовими представниками Міноборони.

Голова профспілки підприємства Володимир Маркосьян повідомив, що три виїзні ремонтні бригади підприємства постійно перебувають у зоні проведення АТО. Вони оперативно ремонтують та відновлюють бойову техніку, зокрема системи озброєння, пошкоджену під час бойових дій.

Маркосьян також повідомив, про рішення запросити на стажування студентів Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу. Майбутні інженери уже опановують фах на одному з найбільших підприємств області.