Житомирянка стала переможницею акції ”Відпочинок без турбот” від ПриватБанку (R)

Мешканка Житомира Галина Тимофіївна Калитюк отримала грошовий подарунок від ПриватБанку як одна із двадцяти переможців акції ”Відпочинок без турбот”, що проходила протягом останніх місяців по всій Україні.

ПриватБанк запросив переможницю до відділення ”Глобал Сіті” аби привітати та вручити грошовий сертифікат на 500 гривень.

Пані Галина вже давно є клієнткою ПриватБанку, активно користується його послугами. Навіть у акції ”Відпочинок без турбот” Галина Тимофіївна зареєструвалася самостійно через Приват24.

На запитання чому обрала ПриватБанк, жінка відповідає, тому ”що подобається, все зручно і легко; про інший Банк не йде й мова; більше чотирьох років тут – усім знайомим рекомендую ПриватБанк”.

Вітали переможницю із виграшем керівник напрямку Просування соціальних програм Житомирського регіонального управління ПриватБанку Тетяна Оксамитна та керівник відділення “Глобал Сіті” Юлія Држевецька.

“Ми щиро раді, що люди пенсійного віку-клієнти нашого банку уміють і хочуть користуватися нашими послугами, – каже Тетяна Оксамитна. –Пенсійна, соціальна картка – це інструмент, за допомогою якого ми хочемо навчити клієнтів інноваціям, розтлумачити як правильно і вигідно для гаманця користуватися карткою, які переваги безготівкових розрахунків та інше”.

Галина Калитюк стала переможницею акції “Відпочинок без турбот” за підсумками серпня. Уже раніше ПриватБанк вітав пенсіонерку із Беричева та ще одну призерку із Житомира.

Акція “Відпочинок без турбот” є однією із соціальних ініціатив ПриватБанку. Щороку протягом літа на до вересня включно пенсіонери України мають змогу раз на місяць виграти 20 грошових сертифікатів від ПриватБанку на 500 гривень та головний приз – 5 000 гривень на подорож та відпочинок.

Для того, щоб перемогти в акції “Відпочинок без турбот”, потрібно було зареєструватися (зателефонувавши на номер 380567163879 або здійснити реєстрацію на сайті www.pb.ua/putevka), розрахуватися пенсійною карткою на суму вище 50 гривень і чекати щасливої звісточки від представника ПриватБанку.

Сьогодні через картки ПриватБанку отримують пенсію майже 82 тисячі пенсіонерів Житомирської області. Соціальними картками банку користуються 42 тисячі наших земляків. Акція “Відпочинок без турбот”, нагадуємо, триває до кінця вересня цього року.

Переможниця!

(R)