Борислав Розенблат: Голосуйте розумом!

Напередодні дня голосування кандидат в народні депутати по 62 в.о. Борислав Розенблат звернувся до друзів, прихильників та житомирян.

«На початку виборчої кампанії я попередив свою команду та прихильників, що наша задача – розповідати про себе, наші плани та пропозиції, а не займатись звинуваченням конкурентів. Незважаючи на увесь бруд, який вилили на мене суперники, я дотримуюсь свого рішення. І воно проносить свої позитивні результати.

Найголовніше – я переконався у мудрості житомирян, які дуже спокійно поставилися до брудних технологій у цій виборчій кампанії, не зневірилися в політиках і можливості правильного вибору.

Дякую вам за це! З виборів ми вийдемо сильнішими, згуртованішими та з новим державним парламентом.

Сьогодні чи не кожен із нас став свідком того, як за допомогою чорного піару так звані «опоненти» намагалися знищити мою репутацію, розтоптати честь і гідність лише за те, що я вирішив чесно боротися за наше з Вами майбутнє у складі нової Верховної Ради. Лише за намір зробити її кращою, відповідальнішою та очистити від корупції і прокремлівських сил.

Тож сьогодні я закликаю вас обов’язково прийти на виборчі дільниці й віддати свій голос за майбутнє України!

Житомиряни! Маю велике прохання до вас – оберіть європейський шлях розвитку нашої країни. Сьогодні, в ці нелегкі для держави часи, ми з вами хочемо отримати чесну і справедливу країну. Країну без хабарництва, погроз, тиску і залякування, без людей, які привели в наш дім війну. Час жити по-новому! Час брати на себе відповідальність і відповідальність за нашу долю і долю тих, хто сьогодні ще не може цього зробити – наших дітей.

Я також звертаюся до молоді. Дуже прошу студентів і молодих людей прийти і проголосувати за своє майбутнє, а не давати можливість зробити цей вибір комусь іншому. Для нас дуже важливо побудувати країну, в якій усім буде комфортно жити. В якій пануватиме закон, рівність прав, забезпечене право вибирати, в якій кожен матиме можливість зростати й розвиватися. Тому закликаю всіх прийти на виборчі дільниці й проголосувати. І всім раджу голосувати розумом і тільки розумом!

З повагою Борислав Розенблат