Чорновол: країна стояла на Майдані проти узурпації влади

Нова Верховна Рада голосуватиме за новий Кабмін і обиратиме нового Прем’єр-міністра, щоб не було узурпації влади.

Про це в ефірі програма «Свобода слова з Куликовим» на телеканалі ICTV заявила член Політради «Народного фронту», медіа-експерт Тетяна Чорновол, коментуючи репліку Юрія Луценка, що «президент, спікер і прем’єр-міністр мають представляти одну партію».

«Ми стояли на Майдані поти узурпації влади. Нова Верховна Рада голосуватиме за Кабмін. І голосуватиме за Прем’єра. Це треба прямо говорити», – сказала вона.

«Ви озвучуєте, що не потрібна конкуренція, що конкуренція між Тимошенко і Ющенком зруйнувала Майдан. Насправді Майдан зруйнували договорняки Ющенка з Януковичем. Отой меморандум, підписаний з Януковичем. І ті тези, з якими ідете ви – дуже нагадують передвиборчу риторику Януковича 2010 року, коли він звинувачував, що попередні політики критикували одне одного, тому потрібна стабільність», – заявила Тетяна Чорновол.

Вона також зазначила, що пропрезидентська політична сила мала б звернути увагу на критику щодо окремих кандидатів, які йдуть по її списку на вибори.

«Ми говоримо про Артура Герасимова, який іде у списку Порошенка. Його людина – «Бес» – зараз контролює Горлівку і ми дуже б хотіли, щоб на цю критику була реакція», – наголосила Тетяна Чорновол.

Вона також підкреслила, що Революція гідності булав реакцією, в першу чергу, на узурпацію влади режимом попереднього президента.

Прес-служба «Народного фронту»