Коцюбко звернувся до житомирян

Кандидат в народні депутати України по виборчому округу № 62 (Житомир) Олександр Коцюбко звернувся до виборців.

“Шановні виборці міста Житомира.

Прийшов час проголосувати і зробити свій вибір за того, хто буде представляти місто Житомир у Верховній Раді, хто буде захищати житомирян від свавілля чиновників, котрі пили з нас кров, котрі довели нас до зубожіння.

Ми з вами лідируємо у цих перегонах по 62 округу. Наші опоненти робили все, щоб обманути всіх виборців міста Житомира, показували неправдиві рейтинги. Оце і є їх природа – обман та неправда. Тому я, Коцюбко Олександр Петрович, всіх вас запрошую на виборчі дільниці з паспортами, де вам видадуть бюлетені і ви зможете зробити своє волевиявлення. А ми докладемо всіх зусиль, щоб не допустити фальсифікацій. 

Йдіть на вибори з чистою совістю, з вірою і надією. Якщо Господь Бог допоможе нам у цих виборах, то майбутнє Житомира і всієї України буде у надійних руках. Ці вибори дуже важливі для всього Житомира і для всієї України. Тому закликаю вас прийти на виборчі дільниці стовідсотково. Ми всі персонально несемо відповідальність за майбутнє наших дітей, матерів, батьків, братів, сестер.

Збережемо цілісність нашої держави, покараємо всіх винних у пролитій крові невинноубієнних. Покараємо всіх чиновників, котрі довели нашу країну до жебрацького стану та війни.

Попереджаємо всіх голів виборчих дільниць, що в разі спроби фальсифікацій, вони понесуть безпощадну та безкомпромісну відповідальність перед Господом Богом, перед людьми та законом.

Ваш земляк Олександр Коцюбко.”