Легіон розгромив Авангард

У перенесеному матчі 6-го туру Чемпіонату Житомирської області з футболу СК «Легіон» в домашньому матчі розгромив новоград-волинський ФК «Авангард» з рахунком 4: 0.

Перший тайм команди провели мляво, однак в другому таймі господарі з лишком компенсували недолік гольових моментів. Спочатку Прус красивим дальнім ударом вразив дальню дев’ятку воріт «Авангарду», а через три хвилини Чапскій реалізував вихід один на один і подвоїв перевагу господарів.

До розгромного рахунок довів Сидоренко, який вийшов на заміну. На 82-й хвилині Олександр здорово прибрав м’яч під себе і вразив уже порожні ворота гостей. Четвертий м’яч влетів у ворота Дуброва в самій кінцівці зустрічі, гол на свій рахунок записав Островський.

Наступний матч Чемпіонату «Легіон» проведе на виїзді в Бердичеві та в разі перемоги закінчить турнір на третьому місці.