Ми зобов’язані зробити наших дітей щасливішими. Іван Литвин

Тривалий час проект «Казкове Полісся» подорожує населеними пунктами Житомирщини. Не було жодного села чи містечка, де б не зустріли казку без дитячих посмішок.

Цікаві конкурси та веселі ігри – це далеко не усі сюрпризи, які готують гості для дітей області.

«Чесно кажучи, це щастя працювати з дітьми, – розповідає дитячий аніматор Олена Ігнатенко, – непідкупна радість, світлі серця, щирий сміх не купити за гроші. Буквально сьогодні до мене підійшов маленький хлопчик і сказав: «Знаєте, ви найкраща на світі». І не повірите – втому як рукою зняло. В такі моменти розумієш, що у нашої країни є майбутнє».

Такої ж думки й аніматор Сергій Макаренко. «Не секрет, що щоденні поїздки виснажують, – говорить він, – але в часи, коли країна переживає тяжкі часи боротьби за свободу, коли батьки, сини і брати захищають східні кордони України, дітям особливо потрібна підтримка. Вони мають знати, що не дивлячись ні на що, в житті завжди є місце для казки»

Інколи трапляються села, де діти ніколи не бачили подібних казок. Такі моменти беруть за душу.

«Коли ми створювали проект «Казкове Полісся», – розповідає обранець громади, кандидат в народні депутати Іван Литвин, – нам і в думку не спадало, що він настільки припаде по душі жителям області. На зустрічах з громадами я часто чую подяки і прохання привезти казку ще раз. Я даю обіцянку: навесні, щойно потепліє, група повернеться до глядачів з новими силами і новою програмою. Ми зобов’язані зробити наших дітей щасливішими».