Під Житомиром грабіжників маршрутчика ловив керівник районної міліції

Днями до чергової частини Житомирського районного відділу міліції надійшло повідомлення про грабіж у с. Глибочиця, де жертвою зловмисників став водій маршрутного автобуса, повідомили Репортер в УМВС.

Чоловік розповів, що  з транспортного засобу вкрали його барсетку, з понад 1000 гривнями. Водій зміг детально описати прикмети зловмисників та повідомити марку автомобіля, на якому вони зникли.

На місце події було направлено слідчо-оперативну групу. У с. Глибочицю виїхав і керівник районного підрозділу міліції Олександр Мельник.

“Дорогою до місця події в обласному центрі мені на очі потрапив підозрілий автомобіль, який за прикметами був схожий на розшукуваний. У його салоні знаходилося двоє чоловіків”. – розповідає начальник міліції Житомирського району.

Викликавши на допомогу працівників управління Державної служби охорони при УМВС, Олександр Мельник переслідував підозрілу ВАЗівку. У зупиненому врешті автомобілі знаходилися раніше судимі житомиряни віком 31-го та 26-ти років. Під час огляду салону правоохоронці виявили щойновикрадені у водія автобуса речі, які заявник згодом упізнав.

Самі молодики у вчиненому злодіянні зізналися. З їх слів, вони випотрошили викраденубарсетку й дорогою до Житомира викинули її та спустошений гаманець. Окремі речі правоохоронці знайшли на узбіччях автодороги.

Нині триває досудове розслідування кримінального провадження за фактом грабежу, учиненого за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України). Обом чоловікам офіційно оголошено про підозру у вчиненні злочину. За чинним законодавством, подібні дії караються ув’язненням від чотирьох до шести років.