Прізвища тих, хто не голосував за проукраїнські патріотичні закони надрукують в «Голосі України» – Турчинов

Голова Верховної Ради України, один з лідерів політсили «Народний фронт» Олександр Турчинов доручив Апарату Парламенту надрукувати в газеті «Голос України» прізвища депутатів, які сьогодні не були на пленарному засіданні, та тих, хто не голосував за закони, що дозволяють учасникам АТО брати участь у виборах народних депутатів, та стосовно заборони російських телесеріалів на українському телебаченні.

«Військовослужбовці, які знаходяться за межами військових частин та воюють в зоні АТО, мають право обрати наступний Парламент більше, ніж всі депутати разом взяті», – наголосив керівник Парламенту, але не зважаючи на його заклик, частина депутатів, при дуже низькій загальній явці, не проголосувала за це рішення, так само як і не проголосувала за заборону транслювати російські серіали, «що героїзують військові сили, які ведуть проти нашої держави війну».

У зв‘язку із цим Олександр Турчинов доручив Апарату надрукувати прізвища депутатів, які сьогодні не були в Парламенті, а також тих, хто не голосував за ці закони.

«Українське суспільство буде поінформовано про тих депутатів, які не голосували за проукраїнські патріотичні закони, хто зривав голосування за право військових обирати», – сказав він.

При цьому Олександр Турчинов висловив сподівання, що важливі для країни закони прийме наступний Парламент.

Нагадаємо, що не дали право бійцям голосувати в зоні АТО переважно депутати з КПУ, депутати, які раніше входили у фракцію Партії регіонів, також і деякі депутати з “Батьківщини”.

Так, згідно з даними сайту Верховної Ради, з фракції Партії регіонів за включення до порядку денного проголосував лише один депутат – Безбах.

Інші, в тому числі ті, які балотуються до Верховної Ради зараз, це питання не підтримали.

Зокрема, з тих, хто йде на вибори за списком Опозиційного блоку, не проголосували Тетяна Бахтеєва, Нестор Шуфрич, Олексій Білий, Вадим Новинський, Юрій Воропаєв, Юлія Льовочкіна, позафракційний Іван Мирний, Юрій Мірошниченко, Олександр Долженков, Олександр Коваль, Вілен Шатворян, Олександр Волков, Ірина Горіна.

Лідер партії Сильна Україна Сергій Тігіпко також вирішив не розглядати питання про надання права бійцям голосувати в зоні АТО.

Зі списку Тігіпка також не підтримали проект нинішні депутати Світлана Фабрикант, Олександр Волков, Олег Шаблатович, Геннадій Федоряк.

З “Батьківщини” серед нинішніх кандидатів не голосували ГригорійНемиря, Дмитро Шлемко , Іван Кириленко, Сергій Власенко, ВалерійДубіль, Андрій Шевченко, Віталій Данілов, Костянтн Бондарєв, ОлегШевчук, Василь Деревляний, Руслан Богдан, Микола Кучерук, Валерій Сушкевич, Віктор Швець, Олег Лукашук, ОлександрЧубатенко.

Зі мажоритарників не проголосував кандидат по 11 округу МихайлоПоплавський.

Також не проголосували мажоритарними: Віктор Жеребнюк, ОксанаКалетник, Роман Стаднійчук, Григорій Калетнік, Євгеній Морозенко, Костянтин Гузенко, Костянтин Павлов, Сергій Баландін, АндрійШипко, Артур Мартовицький, Дмитро Шпенов.

Не підтримав проект і Ігор Калєтнік, який балотується по мажоритарному округу в Донецькій області. Не голосував і Юхим Звягільський, Сергій Клюєв, Юрій Боярський, Денис Омельянович, Євген Гєллер, Леонід Байсаров, Ігор Шкіря, Валерій Омельченко, Віталій Борт, Сергій Матвієнков, Андрій Пономарьов, Сергій Кальцев, Євген Карташов, Вячеслав Богуслаєв, ОлекснадрПономарьов, Євген Балицький, Олександр Дудка.

Також не проголосував за цей проект Олександр Шевченко, який балотується з блоком Порошенка.

Не проголосував Юрій Дерев’янко, Василь Гладій з Батьківщини, Олександр Онищенко, Руслан Бадаєв, Ігор Скосар, СтаніславБерезкін, Володимир Струк, Юрій Іоффе, Леонід Сергієнко, СтепанКурпіль, Сергій Ківалов, Іван Фурсін, комуніст Дорохов, ДавидЖванія, Валентин Королюк, Андрій Деркач, Ігор Молоток.

Серед мажоритарників по Харківській області не дали права голосувати бійцям Валерій Писаренко, Дмитро Святаш, ВолодимирМисик, Анатолій Денисенко, Олександр Фельдман, Дмитро Шенцев, Анатолій Гіршфельд. Також не проголосував брат Михайла Добкіна – Дмитро, який також йде мажоритарником по округу 178.

Не голосували Юрій Одарченко з Батьківщини, Михайло Опанащенко, Микола Дмитрук, Сергій Лабазюк, Віктор Бондар, Володимир Зубик, Геннадій Бобов, Леонід Даценко, Віктор Тимошенко, Антон Яценко, Артем Семенюк, Владислав Атрошенко, Ігор Рибаков, Віктор Губар.

Серед мажоритарників, які балотуються у Києві, не проголосували Сергій Терьохін, і Володимир Яворівський

Прес-служба “Народного фронту”