​Продан у Житомирі закликала підприємців змінювати систему не сміттєвими баками, а пропозиціями

Не виходити на “сміттєві люстрації”, а висувати конкретні пропозиції і поступово змінювати податкову систему закликала житомирських підприємців Оксана Продан 8 жовтня під час тристоронньої зустрічі керівництва ОДА, представників податкової та підприємців Житомирщини.

Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики також попросила підприємців повідомляти про факти податкового тиску особисто їй.

“Я відкрита до спілкування. Моя електронка завжди відкрита, в мене є сайт “Фортеця”, в мене є сторінка на Верховній Раді. Я чекаю від вас пропозицій по зміні законодавства. Це перше. Друге. Я сьогодні від вас почула про конкретні ситуації, по яких я звернуся до Державної фіскальної служби. Якщо у вас є ще факти, я готова робити звернення. Я переконана ми зможемо змінити податкову систему”, – підсумувала Продан.

“Добре те, що захід відбувся, але про результати говорити зарано”, – вважає організатор круглого столу Олена Розенблат.

“Ми запросили на зустріч народного депутата України Оксану Продан, і я їй дуже вдячна, що вона знайшла час до нас завітати. Прийшла також представниця територіальної асоціації платників податків – Лубчук Тетяна Олександрівна, очільниця податкової Лілія Анатоліївна Куришко і представник від влади – Дмитренко Генадій. Звісно, радує те, що ми поспілкувалися, але щодо висновків чи результатів важко говорити. З одного боку, добре, що цей тріалог все ж таки відбувся, але з другого боку ми, підприємці, не почули про готовність податкової щось реформувати зсередини, не було чіткої відповіді, що вони будуть прислухатися до бізнесу, до його проблем. В плюс Лілії Анатоліївні можу сказати одне – вона людина нова, працює тільки менше місяця на цій посаді. Я все ж таки сподіваюся, що зміни будуть.” Олена Розенблат.

Крім того, під час зустрічі підприємці виявили бажання долучитися до створення нової громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Житомирській області, бо вважають, що до цього часу цей орган не виконував своїх функцій:

“Громадська рада до цього часу була формальною. Зараз створена нова, але ми не знаємо, хто входить до складу цієї ради. Нам пояснили, що підприємці не можуть входити до складу цієї ради, а тільки громадські організації. Тому ми вивчимо той статут і однозначно будемо об’єднуватися, створювати свою громадську організацію і входити в ту раду при податковій,”– зазначила Олена Розенблат.

Нагадаємо, житомирські підприємці звернулися до обласної державної адміністрації з вимогою організувати зустріч з керівником головного управління Міндоходів у Житомирській Лілією Куришко.