Радикальна партія представила у Житомирі кандидата-мажоритарника Наталію Циганчук

Вигнати олігархів з Верховної Ради та провести кардинальні реформи – саме такі основні тези оголосили представники «Радикальної партії» Олега Ляшка під час зустрічі з житомирянами на майдані Корольова. 

За словами кандидата-мажоритарника Наталії Циганчук, яку на парламентських виборах підтримала «Радикальна партія», Україна потребує рішучих змін.

«Я позапартійна, іду на вибори з «Радикальною партією», тому що вважаю, що лише радикальні зміни приведуть до того, щоб в Україні почались дійсно демократичні процеси, щоб ми йшли по європейському шляху розвитку. Радикальна партія вимагає, щоб жодного олігарха не було у Верховній Раді. Я прошу підтримати на даних виборах «Радикальну партію» і Олега Ляшка, який іде під номером один. І відповідно мене, як кандидати в депутати від виборчого округу № 62», – звернулася до житомирян правозахисник Наталія Циганчук.

Сам лідер «Радикальної партії» не зміг приїхати на зустріч з виборцями через застуду. Проте телефоном Олег Ляшко все-таки розповів житомирянам, яку команду він веде до Верховної Ради.

«Олігархи і всі інші кажуть, що я один, що в мене нема команди. От ви побачили яку команду я веду до парламенту. Це молоді хлопці й дівчата, такі як ваші діти. Розумні, працьовиті, і які справді хочуть щось змінити в цій країні», – розповів Олег Ляшко телефоном.

Лідер «радикалів» також запевнив, що обов’язково приїде до Житомира одразу після одужання.