Розенблат у Житомирі прийшов голосувати із дружиною та дитиною. Фото

26 жовтня зранку Борислав Розенблат разом з дружиною Жанною прибув на виборчу дільницю № 181404, яка знаходиться у приміщенні «Дослідного господарства „Хмелярство“ Інституту сільського господарства «Полісся» аби проголосувати.

“Сьогодні наше майбутнє залежить від нас самих, не варто сподіватись, що прийде хтось і зробить все за тебе. Тож час обирати тих політиків, які вже працюють на Україну не лише на словах, але й підтвердили себе результатами. Оцінювати майбутніх представників народу за реальними справами, а не пустими обіцянками. Час жити по-новому!”, – наголосив Борислав Розенблат.

“Сподіваюсь, що обрані депутати оперативно сформують урядову коаліцію, та візьмуться за довгоочікувані економічні реформи і очищення владних коридорів від кумівства та корупції. Вірю, що зміни в державі, запропоновані президентом в програмі реформ, будуть підтримані в Житомирі, та успішно реалізовані, та принесуть практичну користь кожній людині.Сім’ям, чиї чоловіки зараз на сході захищають можливість нашого вільного вибору, бажаю повернення героїв додому живими і здоровими в найшвидший час. В свою чергу, Президент і уряд роблять все можливе на міжнародній арені щоб здобути мир, і принести країні спокій. Побажаймо їм разом успіху,” – зазначив він.

“Також хочу подякувати всім участникам виборів в Житомирі, які в передвиборчій боротьбі уникали використання брудних технологій та чесно йшли до людей, розповідаючи про себе. Інших хай оцінять люди і Бог.Наше суспільство вийде з виборів згуртованішим, більш свідомим та готовим до відродження країни. Вітаю усіх, хто проголосував, що вони виконали свій громадянський обов’язок”, -підсумував Борислав Розенблат.