Samsung розтрощить Apple за $ 14,7 млрд?

Корпорація Samsung збирається вкласти 14,7 мільярда доларів у будівництво нового заводу на території Південної Кореї. 

Підприємство буде виробляти інноваційні мікрочіпи і дозволить азіатському концерну нав’язати конкуренцію компанії Apple.

Завдяки новому заводу компанія має намір зберегти лідерство на ринку смартфонів. На будівництво заводу концерн припускає витратити рекордну суму – 14,7 мільярда доларів. Початок будівництва виробничих потужностей заплановано на першу половину 2015 року, закінчення – на другий квартал 2017 року.

Будівництво заводу прямо пов’язане з виходом нових версій смартфонів iPhone від Apple з збільшеними екранами, а також зростанням частки ринку компанії Xiaomi, яка є конкурентом Samsung в Азії. Завдяки новому заводу Samsung має намір зберегти лідерство на ринку смартфонів, розтрощивши “яблучну імперію”.

За п’ять років на ринку виробництва чіпів у зв’язку з жорсткою ціновою конкуренцією залишилися лише три найбільших гравця – Samsung, SK Hynix і Micron Technology. При цьому попит на чіпи залишається високим: пристрої необхідно оснащувати як процесорами, так і картами пам’яті.

Samsung Electronics – міжнародна компанія – виробник електроніки: напівпровідників, телекомунікаційного обладнання, чіпів пам’яті, рідкокристалічних дисплеїв, мобільних телефонів і моніторів, а також побутової техніки – холодильники, пилесоси Самсунг ціни,  які дивіться  на сайті інтернет – магазина allo.ua.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Сеулі (Південна Корея). Чистий прибуток Samsung в другому кварталі 2014 склала 6,1 мільярд доларів, виручка – 52 мільярд доларів.