Тітушки проявили себе на Житомирщині

НІ – силовому тиску на активістів руху ЧЕСНО та ошукуванню виборців!

Ми, учасники Громадського Руху ЧЕСНО на Житомирщині заявляємо, що 11 жовтня в м. Чуднів ( виборчий округ №67) під час проведення планової інформаційної роботи з виборцям до групи волонтерів-активістів була застосована груба фізична сила з перешкоджанням ведення такої діяльності.

Молоді особи з кримінальними замашками на автомобілі БМВ реєстраційний номер АІ 7867 ЕА грубо та безцеремонно, застосовуючи фізичну силу, відбирала у активістів ЧЕСНО календарі на яких фігурують нинішні депутата ВР, які 16 січня цього року голосували за диктаторські Закони Януковича, що призвело до громадянського протистояння, численних жертв, анексії АР Криму та воєнномуконфлікту на Донбасі.

Нагадую, що члени фракції партії регіонів у Верховній Раді Віктор Развадовський (Чуднів, округ №67) та Володимир Пехов (Коростень, округ №64), а також позафракційний депутат Володимир Литвин (Новоград-Волинський округ №66) особисто голосували за дані Закону про що свідчить стенограма розміщена на сайті руху ЧЕСНО http://chesno.org/news/2001/, та сайті Верховної Ради України http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=3611, де кожен бажаючий може пересвідчитися про це особисто.

Громадські активісти руху ЧЕСНО з приводу грубих дій місцевих «тітушок» звернулися в Чуднівський районний відділок міліції та написали відповідну заяву.

Прикро констатувати, але правоохоронці всіляко відмовляли громадських активістів про подальше ведення інформаційної компанії, виявляється, мають приятельські стосунки з порушниками правопорядку, по суті «кришуючи» місцевих тітушок тароблячи «ведмежу» послугу місцевому кандидату-генералу-регіоналу.

Акцентую Вашу увагу на те, що в той час коли на Майдані вже лилась кров, були вбиті та поранені, злочинний режим Януковича переслідував десятки тисяч громадянських активістів по всій Україні, Указом від 14 лютого 2014 року тодішнього президента Віктора Януковича Віктору Развадовському, члену фракції регіонів та голосувальнику за диктаторські Закони присвоюється найвище міліцейська звання в Україні генерал полковник: http://www.president.gov.ua/documents/16459.html.

Вірні апологети злочинного режиму мають раз і на завжди зрозуміти, їхній час сплив назавжди, народ України на Майдані зробив свій вибір, для них немає і не може бути більше місця в вищому законодавчому органі держави Верховній Раді України, їхнє заслужене місце на політичному смітнику та кладовищі!

Громадський рух ЧЕСНО на Житомирщині заявляє, що грубий тиск та шантаж, погрози та залякування, яким роками та десятиліттями користувалися деякі особи, не дадуть бажаних наслідків та не виведуть нас з рівноваги.

Ми твердо переконані, що виборець має знати хоча і гірку, але правду про свої кандидатів, або в подальшому уникнути конфліктів та потрясіть у нашій державі.

Зробіть правильний вибір, не помиліться,ще і ще раз оцініть кандидата не за його обіцянки, а за вчинки, які вже мають та будуть мати наслідки для всієї держави.


Координатор громадського руху ЧЕСНО на Житомирщині

Володимир Піньковський