У Житомирі ЮніорБанк розпочав навчати дітей фінансової грамотності

Старт БізнесШкіл ЮніорБанку-2014 – подія довгоочікувана як для житомирських юніорів, так і для тренерів Школи фінансового успіху. Групи укомплектовані, класи готові до навчання, тож пора починати.

Днями БізнесШколи на Житомирщині провели перші заняття із фінансового успіху для студентів-юніорів. Найперше дітям розповіли, що таке гроші, у чому суть професії банкіра та чому сьогодні настільки важливо бути обізнаним у сфері фінансів навіть дітям шкільного віку.

“Цей сезон роботи БізнесШкіл особливий. По перше, заняття тренери проводять не лише в Житомирі, а й у районах області. По-друге, ми вчимо дітей на комфортній для них території – у спеціально виділених класах загальноосвітніх шкіл, – каже керівник напрямку ЮніорБанк Житомирського регіонального управління ПриватБанку Сергій Карпець. – Ми уже провели перші заняття, познайомилися з учнями. Маємо надію на уроках більше дізнатися один про одного. Стати хорошими друзями. А в майбутньому можливо й колегами”.

Заняття в ЮніорБанку на Житомирщині триватимуть протягом усієї осені. Та уже й на перших заняттях юніори розповідають, про що хотілося б дізнатися, що вивчити.

“Ми тільки почали вчитися, але вже цікаво. Нам пояснюють як можна стати успішними, як бути зібраними і самостійними, що таке гроші, активи. Думаю, далі буде ще цікавіше”, – ділиться враженнями юніорка Анастасія.

Навчання у Школі фінансового успіху на Житомирщині проходять щотижня. Із заняття до заняття юніори мандрують світом бізнесу. Попереду ще багато цікавих тем, пізнання найяскравіших відтінків професії банкіра.

ЮніорБанк – це навчальна програма для школярів від ПриватБанку. Програма корисна для школярів, батьків і вчителів шкіл. Ключ до усіх секретів програми – карта Юніора. З нею зручно зберігати кошти у поїздках та у повсякденному житті, освоювати банківську справу та самостійно практикуватися у професії банкіра.