У Житомирі самооборони підписали меморандум про координацію дій

Сьогодні, 23 жовтня, в Житомирі зібралися представники патріотично налаштованих громадських об’єднань, формувань, територіальної самооборони з Житомирської області та інших регіонів України.

Представники цих організацій, розуміючи, що і зараз після Революції гідності олігархічні клани і частини політичної еліти продовжують реалізовувати свої корупційні схеми, тим самим грабують державну казну і зраджують ідеали цієї революції, вирішили об’єднатися.

Для цього вони сьогодні зібралися разом і домовилися спільно координувати свої дії, в результаті чого був підписаний однойменний меморандум «Про координацію і спільні дії».

Про це інформує сайт Журнал Житомира.

– Ми давно планували провести подібне об’єднання серед організацій самооборон, – говорить керівник самооборони Бердичева Сергій Адамяк. – З часу майдану по сьогодні пройшов певний період люстрації самооборон. Сьогодні це люди, які працюють для своєї держави. Половина з них зараз знаходиться в східних областях України на фронті, інша половина працює в тилу, проводячи люстрацію і борючись з «п’ятою колоною».

В ході обговорення піднімалося питання легалізації добровольчих об’єднань, що не зроблено досі. Сьогодні, за словами Сергія, це питання стало ребром, тому що «п’ята колона» створює громадські формування, озброює їх і тим самим створює небезпеку для мирних жителів.

Адамяк, говорячи про підписаний меморандумі, зазначив:

– Ми хочемо показати п’ятій колоні, цим «недобитим регіоналам» і чиновникам, що нас багато і ми об’єдналися. Ми закликаємо всіх до співпраці та взаємодії.

І тому ключовим завданням усіх учасників-підписантів меморандуму на сьогоднішній день поставлено завдання забезпечити чесні вибори і не допустити до влади в Житомирській області наступних осіб (згідно з текстом меморандуму):

Володимир Дебой (округ№62)

Олександр Ревега (округ № 63)

Володимир Пехов (округ № 64)

Володимир Литвин (округ №65)

Віталій Журавський (округ №66)

Віктор Развадовський (округ №67)

МЕМОРАНДУМ ПРО КООРДИНАЦІЮ ТА СПІЛЬНІ ДІЇ

м. Житомир «23» жовтня 2014 року

ПРЕАМБУЛА

Перед обличчям неоголошеної війни, розв’язаної з боку Росії, на фоні загострення політичної і економічної кризи в Україні, олігархічні клани та частина політичної еліти, яка їх обслуговує, виявились нездатними до об’єднання, продовжують застосовувати корупційні схеми, грабувати державну казну та відверто зраджувати ідеали Революції Гідності. Спроби можновладців за будь-яку ціну зберегти кланово-олігархічну модель суспільства в умовах війни створило реальну загрозу існуванню держави.

Патріоти – єдині, для кого доля країни важливіша за їх власну. Тому, саме патріотично налаштовані громадські об’єднання, формування, територіальні самооборони та інші самоврядні організації в Житомирській області та запрошені гості з інших куточків України, які надалі іменуються «Сторонами»,

усвідомлюючи свою відповідальність за долю рідного краю,

констатуючи спроможність взаємодіяти і координувати свої дії,

прагнучи до збереження цілісності держави і відновлення принципів рівноправ’я та справедливості,

досягли взаєморозуміння в наступному:

МЕТА

1. Метою даного Меморандуму є:

✔ захист суверенітету та цілісності держави Україна;

✔ очищення влади від «регіоналів» та їх поплічників;

✔ жорстка люстрація державних чиновників;

✔ сприяння притягненню до відповідальності осіб, винних в кривавих розстрілах на Майдані, організації «анти-майданів» та забезпеченні «тутішок»;

✔ недопущення та протидія сепаратизму на Житомирщині та в Україні загалом;

✔ впровадження тотального громадського контролю за діяльністю органів державної влади та посадових осіб;

✔ жорстка боротьба з корупцією та казнокрадством, особливо в органах прокуратури, судах та міліції;

✔ дієва допомога військовослужбовцям, бійцям добровольчих батальйонів та членам їх сімей;

✔ запровадження реформ, заміна неефективної моделі управління державою загалом і Житомирщиною зокрема;

✔ високоорганізована координація спільних дій;

✔ захист громадян від безчинств органів державної влади;

✔ запобігання рейдерським захопленням підприємств та захист інтересів трудових колективів.

2. Найближчою ціллю Сторін є забезпечення чесних виборів та недопущення до влади в Житомирській області таких осіб (колишніх «регіоналів» не буває): * Дебой Володимир Михайлович (ОВО № 62);

*✔Ревега Олександр Васильович (ОВО № 63);

✔ Пехов Володимир Анатолійович (ОВО № 64);

✔ Литвин Володимир Михайлович (ОВО № 65);

✔ Журавський Віталій Станіславович (ОВО № 66);

✔ Развадовський Віктор Йосипович (ОВО № 67).

СПІВПРАЦЯ І КООРДИНАЦІЯ

3. Співпраця між Сторонами здійснюватиметься на основі взаємної поваги та підтримки у відповідності до положень цього Меморандуму та чинного законодавства України.

4. Сторони погоджуються на обмін інформацією, досвідом та ідеями щодо шляхів досягнення задекларованої мети.

5. Основними формами взаємодії і співпраці Сторін цього Меморандуму будуть:

✔ зустрічі Сторін;

✔ масові акції, демонстрації;

✔ мітинги, зібрання;

✔ форуми, семінари;

✔ інші заходи.

6. Даний Меморандум не обмежує свободу дій будь-якої Сторони по ухваленню рішень щодо участі в інших проектах (ініціативах), якщо останні прямо не протирічать цьому Меморандуму.

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

7. Співпраця в рамках даного Меморандуму розпочинається з дати його підписання відповідною Стороною. Кожна Сторона визначить контактну особу, якій передаватиметься інформація, необхідна для ефективної реалізації даного Меморандуму.

8. Даний Меморандум є відкритим для підписання іншими суб’єктами, якщо вони розділяють мету Меморандуму, повідомили Сторін про намір підписати даний Меморандум та отримали всі його примірники для підписання. Кожна із Сторін має право заперечувати проти такого підписання з будь-яких причин, які можуть не оголошуватись публічно.

Даний Меморандум про координацію та спільні дії складений у ____ примірниках українською мовою, по одному для кожної із Сторін і підписаний ними «23» жовтня 2014 р.