​Влада змінилась, а зв’язки залишились: в Новогуйвинську під Житомиром законних покупців квартири рішенням суду виселяють на вулицю (відео)

Подружжя Рижкових, яке придбало в Новогуйвинську квартиру, можуть виселити на вулицю. 

Це при тому, що Рижков проявив себе відповідальним власником, корисним громаді – він приклав максимум зусиль, щоб облагородити подвір’я в своєму будинку, про що писав Репортер Житомира.

http://reporter.zt.ua/news/15007-u-novohuivynsku-z…

Петро Рижков розповідає:

«Не без допомоги прокуратури, а саме прокурора Житомирського району Поліщук В.П. з 2008-го року відбувається захоплення придбаної квартири. Прокуратура вже добилася розірвання договору купівлі-продажу, прикриваючись благородною метою – захистом прав дитини.

Відеоподробиці справи:

При цьому вони забули про беззахисних пенсіонерів-інвалідів – законних покупців квартири, а також прокуратура зовсім ніяк не хоче брати до уваги те, що продавці квартири Гусак Г. і Гусак Л. продаючи цю квартиру, взяли на руки 72 000 доларів й підтвердили цю угоду в нотаріуса Демецької.

А також Гусак Л. відмовилась від всіх претензій на цю квартиру від свого імені та імені своєї дитини в присутності нотаріуса, а також в судовому засіданні».

Сьогодні відбувається примусове виселення через суд сина Рижкової А.П. з цієї квартири й при цьому ні Гусак Г., ні Гусак Л. про повернення грошей за квартиру мови не ведуть взагалі.

«Влада змінилася, а схеми залишилися. Як може в демократичній країні таке відбуватися, законних покупців, які віддали гроші за своє житло, які збирали все своє життя, викидають із квартири?

Якщо державний суд не може прийняти чесне рішення, може є сенс звернутися до народу, до жителів Новогуйвинська і Житомира, вийти на демонстрацію, або Майдан, до народу, який неможливо купити, який знає інстинктивно, на чиїй стороні правда?»