На Житомирщині можна безкоштовно отримати банківську картку “Слава Україні” (R)

Зовсім нещодавно ПриватБанк розпочав випуск безкоштовних карток з патріотичним дизайном “Слава Україні”

За перший місяць видачі синьо-жовтих карток у відділеннях ПриватБанку на Житомирщині власниками патріотичної картки стали більше 1500 тисячі мешканців нашої області.

“Приємним є те, що наші клієнти запитують про картку патріота, хочуть замінити уже існуючі картки на на синьо-жовту “Слава Україні”, – відзначає директор Житомирського регіонального управління ПриватБанку Павло Макарєєв. –Разом із зміною дизайну картки “Універсальна” на патріотичний ми змінили і лозунг нашої компанії – “ПриватБанк – банк для тих, хто любить Україну”. У такий спосіб ми сьогодні виражаємо свою громадянську позицію, приналежність до українського народу і любов до Батьківщини”.

Картка із індивідуальним дизайном “Слава Україні” стане чудовим подарунком близькій людині. Її можна використовувати у комплекті із зарплатною картою.


Оформити карту патріота можна навіть якщо ви поки не є клієнтом Приватбанку.

Спеціально для патріотів ПриватБанк створив сторінку в інтернеті “Love Ukraine”, де можна знайти відповіді на поширені питання щодо нової картки ПриватБанку. Також на цій інтернет-сторінці з’являється інформація про новинки та цікавинки пов’язані із карткою патріота. 

Так, нещодавно на Ukrainian Fashion Week та Фестивалі “У пошуках made in Ukraine!” було презентовано картку “Слава Україні”, а кожен хто фотографувався на фоні стенду у патріотичних кольорах отримував нову картку ПриватБанку в подарунок.

“Відтепер картка “Слава Україні” є своєрідним “паспортом” нашого клієнта, основним продуктом, який допоможе більш вигідно користуватися банківськими послугами, – каже директор Житомирського регіонального управління ПриватБанку Павло Макарєєв. – Як зберігати на картці особисті кошти і отримувати на них відсотки, як заробляти бонуси при купівлях, як користуватися кредитом і не платити комісій, здійснювати купівлі частинами, отримувати банківські послуги і не відвідувати відділення, швидко та непомітно накопичувати гроші – відповіді на ці та більше питань отримує кожен власник картки “Слава Україні” від ПриватБанку”.


Сьогодні у Житомирській області працюють 68 відділень ПриватБанку. Встановлено та обслуговується понад 2500 платіжних POS-терміналів, з них із програмою Бонус+ – 1250. Працює 550 терміналів самообслуговування та банкоматів. 

Здійснити покупки за допомогою “Оплати частинами” можна у більш як 600 магазинах області. Власниками карток “Універсальна” ПриватБанку є 260 000 мешканців Житомирщини. 

За неповний місяць жителі регіону безкоштовно оформили 1500 карток “Слава Україні”. Заробітну плату на картки ПриватБанку сьогодні отримують більше 110 тис. наших земляків.

(R)