Розенблат пообіцяв зробити все, щоб винуватці трагедії на Майдані були покарані

21 листопада у Житомирі почали відзначати річницю Євромайдану.

Заходи з нагоди річниці та Дня Гідності і Свободи розпочалися опівдні на майдані Корольова, де з букетами жовто-блакитних хризантем та національними прапорами зібралися керівники міста і області, представники релігійних конфесій, громадськість, аби разом згадати події річної давнини та вшанувати героїв Небесної сотні.

Пам’ятати тих, хто віддав власне життя за краще майбутнє, – обов’язок кожного українця. На цьому наголосив народний депутат України Борислав Розенблат, який також брав участь у заході.

«Сьогодні не найкращі часи для нашої країни: багато є проблем, багато є питань. Нині ми вшановуємо пам’ять людей, які віддали свої життя за незалежність, які віддали життя за ту країну, в якій ми сьогодні живемо. Право на життя країни зараз виборюють і там, на Сході. У нас попереду велика дорога завдяки тим людям. Сьогодні ми пам’ятаємо про той перший день, коли президент не підписав Європейську угоду. Спочатку це було Європейським майданом. Нині це по-іншому називається – Революція Гідності. Я вважаю, що усі, хто присутній тут, і той, хто не зміг прийти, – усі повинні пам’ятати, що ми живемо у тій країні, яка дана нам не тільки Богом, а й життям цих людей. Я вірю, що ми разом досягнемо тієї мети, заради якої стояли у тяжкі часи на Майдані», – наголосив Розенблат.

Рік, котрий минув, показав, що Україна – дійсно незалежна країна, переконаний нардеп.

«За цей рік я дійсно повірив, що Україна незалежна, і я дякую тим людям, тим хлопцям і дівчатам, які віддали свої життя за наше майбутнє. Тому для мене це і свято, і день пам’яті. Будучи там, на Майдані, я зрозумів, що влада це не тільки хтось, а влада – це ми. Там я себе загартував», – наголосив Борислав Розенблат.

Народний депутат також зазначив, що винні у кривавих подіях Майдану мають бути покарані.

«Безкарність породжує безвідповідальність. Тому я зроблю все, щоб ці люди були покарані. Цього не повинно ніколи більше статися», – підкреслив Розенблат.

У рамках заходу на майдані Корольова відбувся поминальний молебень та покладання квітів до стенду пам’яті героїв Небесної сотні.

Як відомо, цього року 21 листопада в Україні вперше відзначається День Гідності та Свободи, що визначено указом президента від 13 листопада 2014 року.