Розенблат у Facebook закликав житомирян активніше допомагати армії теплими речами

14 листопада новообраний депутат Верховної Ради від Житомира Борислав Розенблат звернувся до житомирян через свою сторінку у соціальній мережі Facebook із закликом активніше допомагати армії, зокрема зробити акцент на теплому одязі і термобілизні:

“Друзі, в країні іде війна, на якій щодня гинуть кращі сини українського народу, захищаючи нас з вами. Щоденно ми отримуємо тривожні новини зі сходу. Ми не можемо залишити хлопців напризволяще у цей важкий для нас усіх час.

Я переконаний – мій обов’язок, як і обов’язок кожного свідомого громадянина, докласти максимум зусиль і допомогти тим, хто нині знаходиться на Донеччині і Луганщині.

Попри те, що наші безстрашні волонтери постійно підтримують військових і, ризикуючи власними життями, під обстрілами возять у зону проведення АТО допомогу, цього недостатньо. Форма і берці в тих умовах зношуються швидко, їжа закінчується, хлопцям потрібно ще більше теплого одягу і взуття. Особливо гостро проблема постала з настанням холодів.

За цей тиждень мені разом з моїми однодумцями вдалося відправити на схід 2 машини. Традиційно одна поїхала на Луганщину, інша – на Донеччину. Ми закупили необхідні для техніки запчастини, термобілизну, теплий одяг приблизно на 40 тисяч гривень.

Люди, робіть як ми і робіть краще, ніж робимо ми!

Зараз дуже холодно і я всіх закликаю робити усе можливе, щоб наші військові там не мерзли. Вони сплять в землянках, вкриваючись бушлатами, у них мало ковдр. Не треба багато розповідати, бо ми усі бачили фотографії, які привозять волонтери і журналісти.”,- написав Розенблат.

Він також зазначив, що не збирається зупинятися і продовжить допомагати українським військовим, бо розуміє, що хлопці там воюють перш за все не проти сепаратистів і окупантів, за нашу з вами країну.

https://www.facebook.com/borislav.rozenblat.5?fref…