У Житомирі обрали Княгиню

Десять років поспіль в Україні проводиться національний конкурс краси «Княгиня України». Цьогоріч був проведений його регіональний етап «Княгиня Житомира» в приміщенні Облмуздрамтеатру ім. І. Кочерги 23 листопада о 18:00.

У конкурсі брали участь 13 дівчат. На початку заходу генеральний продюсер конкурсу краси —  Олександр Главацький  повідомив, що переможниця буде представляти місто Житомир у 2015 році на конкурсі «Княгиня України».

Огранізатором конкурсу є Олег Антонов   голова профкому ЖДУ ім. І. Франка, а співорганізатором  Вікторія Васильчук (представник модельної агенції Gloria Model Style).

На святі також були присутні: власник клубу «Каньон» та власник клубу «Indigo», представники Gloria Model Style, професійного центру східних танців «Аміда», «Фітнесманії», служби таксі, фотографи, дизайнери та ін. На завершення вони вручили конкурсанткам призи.

Сам конкурс проходив у п’ять етапів: 1  представлення учасниць, 2  дефіле в купальниках, 3  вихід в українському вбранні, 4  у вечірніх сукнях, 5  інтелектуальний конкурс.

У перервах між конкурсами гостей розважали: учасники танцювальних шкіл «Фієста» та «Аміда», учасники «Розсміши коміка» Гайдунчик Олексій і Рибак Андрій, співаки Анна Тиха («Голос країни 3») та Владислав Баянчук.

Також організатори не забувають про нинішні події в Україні. Олександр Главацький подякував тим, хто зараз захищає Україну. Після цього відбувся благодійний збір коштів на операцію для учасника АТО Коцути Ігора.

Коли журі повернулося з невеличкої наради, були підведені підсумки конкурсу. 

Глядацькі симпатії завоювала Альона Мудрова, 

Другою віце-міс стала Катерина Лозінська, першою віце-міс  Марія Уорнер. 

Перемогу здобула Емма Воронюк, студентка ЖДУ ім. І. Франка. Саме вона буде представляти Житомир та область в 2015 році в місті Києві.

Юлія Скублєвська

Дві останні фото з Фейсбук-сторінки Elena Legenchuk