Житомиряни, в яких не гріють батареї, можуть поскаржитись до Гройсмана

Регіони, в тому числі Житомирщина, звітують про стовідсоткове забезпечення теплом житлового фонду та закладів соціальної сфери, повідомляють в в оперативно-диспетчерській службі (ОДС) Мінрегіону України.

Правда, якщо в реальності тепла у когось немає, у Мінрегіоні просять повідомляти про це оперативно-диспетчерській службі міністерства за тел. 044 207 18 04.

“При надходженні повідомлення з того чи іншого населеного пункту про відсутність тепла в конкретному закладі чи житловому будинку, ми негайно зв’язуємося з відповідальними особами на місцях. Наше завдання – не з’ясовувати причини, а вжити всіх заходів, щоб негайно вирішити це питання. Лише після того, як нам прозвітували, що тепло до проблемного об’єкту вже підключено, і коли цю інформацію нам підтвердили ті, хто звертався до ОДС, ми знімаємо дане питання з контролю”, – пояснили в оперативно-диспетчерській службі Мінрегіону.

Як писав Репортер, за даними Мінрегіону,  28 жовтня усі 936 котельні були запущені в роботу в Житомирській області. При цьому, за останніми даними Житомиртеплокомуненерго, станом на 31 жовтня у Житомирі до тепла підключено 99% житлових будинків.