Перше придбання депутата та В.Развадовського за «чесно» зароблені гроші!

Репортери та журналісти руху ЧЕСНО продовжують досліджувати роботу «нових», вже «чесних» парламентарів, вже в новому парламенті VIII скликання, в «нових» реаліях сьогоднішньої української після-майданівської влади.

Справжнім щасливчиком та «героєм» цього засідання парламентського дня став Віктор Развадовський, народний обранець від Житомирщини (ВО №63 м.Чуднів), який в цей день придбав дорого вартісний Range Rover 5.0 Black Long орієнтовною вартістю S 310 тисяч вічно зелених баксів імені померлих американських президентів.

Член депутатської групи «Воля народу» – виконав перший наказ народу придбавши дороговартісне авто, яке за 7, 9 секунд розвиває швидкість до 100 км і бере всього 20 літрів високоякісного пального (http://status-auto.com.ua/ca-offers/690/land-rover-range-rover-autobiography-black-lwb-long-wheelbase-dlinnaya-kolesnaya-baza-) .

Отримавши смс повідомлення про доставку з автосалону Range Rover 5.0 Black Long, депутат заходився читати про нові потужності дизельних Range Rover аби краще зрозуміти філософію свого нового жеребця. 

«Щиро» вітаємо Віктора Йосиповича з коштовною іграшкою та зичимо, аби його залізний кінь зміг вчасно винести його від народного гніву не тільки на рідній Житомирщині, а і в Києві, в приміщенні під куполом та прилеглих вулицях, які ще пам’ятають кров, насильство та численні жертви тоталітарного режиму Януковича та ПР, вірним членом фракції якої нещодавно був сьогоднішній волівець народу.

Настійливо радимо, аби нове придбання обов’язково було занесене до декларації за 2014 рік, а наше маленьке завдання перевірити це та проінформувати широкі прошарки зацікавленого населення. Більше дивитись та читати на сторінці ЧЕСНО в Fecebook тут: Громадський рух “Чесно” | Civic movement “Chesno”.