У птахокомбіната для житомирських дитсадків накуплять печива, а госпіталю для ветеранів масла у фірми наближеної до “Рудь”

Управління освіти Житомирської міськради визначило переможця у торгах на постачання в 43 дитсадки Житомира печива.

Про це пише “Вісник державних закупівель”.

Так, за 251 тис. 998.56 грн. (з ПДВ) ТОВ “Юлтис” має на 2015 рік забезпечити дитсадки 15 тис. 909 кг печива. По 15, 84 грн. за кілограм. Назва та вид печива не уточнюється. Інші учасники запропонували більші суми. 

За багатьма документами  ТОВ „Юлтис”керівник якого Вадим Яковець, значиться як птахокомбінат, керівник якого Геннадій Лясковський. При цьому адреса зазначається одна й та ж – майдан Смолянський, 3. Окрім того, засновниками ТОВ “Юлтис” значаться Геннадій Лясковський, Вадим Яковець та Юрій Ткач.

Згідно документів, фірма виграла торгів на 24 млн. грн.  48% – саме в управління міськосвіти.

Цікавий факт,  як пише РБК Україна, у квітні 2010 р. АКУ оштрафувало ТОВ “Юлтис” на 22,3 тис. грн, ВАТ “Житомирський комерційний центр громадського харчування” – на 25,8 тис. грн і ПП “Скімен-К” – на 12,1 тис. грн. Як встановило Відділення, підприємства узгодили свою поведінку під час участі в шести відкритих торгах на закупівлю продуктів харчування для Обласного протитуберкульозного диспансеру Житомирської обласної ради та Комунальної установи Центральної міської лікарні № 1 міста Житомира. Тендери проводилися у 2008 р.

У жовтні 2010 р. господарський суд Житомирської обл. відмовив у задоволенні позовів ВАТ “Житомирський комерційний центр громадського харчування” і ТОВ “ЮЛТИС” про визнання рішення Відділення недійсним.

Також, згідно “Вісника”, зробить закупки і обласний госпіталь для ветеранів війни Житомирської облради, що знаходиться у Бердичеві. 

У житомирського ФОП Колесник Олександра Володимировича за 168 тис. 300 грн. (без ПДВ) він придбає 7 тис. 980 кг цитрусових (мандарин, апельсин, лимонів). ФОП зареєстрований у м. Житомирі, вул. Космонавтів, 58, кв.25. За цією адресою значиться і інший підприємець – ФОП Колесник Ірина вікторівна, яка, як писав Репортер, у лютому 2014 р. виграла торги на постачання за 400 тис. грн. масла в обласний тубдиспансер.

А у ТОВ “Акріс Логістик”  зі Станішівки за 121 тис. 078.08 грн. (з ПДВ) госпіталь придбає  2 тис. 448 кг масла.  До речі, згідно офіційної інформації, у 2013 році це ТОВ виграло торги на постачання сиру та молока для цього ж госпіталю. На загальну суму – 400 тис. грн.

Як писав Репортер, наприкинці 2013 року ТОВ “Акріс Логістик” стало переможцем в постачанні молочної продукції для ряду державних установ у 2014 році. Засновники підприємства Оксана та Сергій Вівсики є одними із керівників компанії “Рудь”. Оксана Вівсик – голова наглядової ради компанії, а Сергій Вівсик – генеральний директор.