Житомирських ремісників та підприємців запрошують взяти участь у різдвяному ярмарку

Житомирських ремісників та підприємців запрошують взяти участь у різдвяному ярмарку, який пройде у Житомирі з 19 грудня по 15 січня на майдані Корольова. Про це повідомили у прес-службі народного депутата України Борислава Розенблата.

З ініціативою провести на центральному майдані міста ярмарок у європейському стилі нардеп звернувся до першого заступника міського голови Сергія Сухомлина:

“Я багато разів бачив подібні ярмарки, коли подорожував Європою. Зокрема мене надихнуло святкування Нового року і Різдва у Німеччині. Вайнахт – найулюбленіше свято німців, вони до нього довго і сумлінно готуються. Майже у всіх містах розгортаються передноворічні базари, де можна купити подарунки своїм рідним та близьким. Все видовищно, яскраво. Я запропонував Сергію Івановичу Сухомлину поєднати щорічні святкування на майдані Корольова у Житомирі з європейськими традиціями і провести цей ярмарок. Він погодився. Я сказав, що надам кошти на виготовлення дерев’яних будиночків, які ми оздобимо новорічною ілюмінацією. Це буде таке собі казкове містечко біля головної ялинки міста, де можна буде купити подарунки, послухати музику, поспілкуватися з друзями за кавою”.

За словами Борислава Розенблата, проведення таких ярмарків щороку дасть можливість не лише покращити імідж Житомира, але й поповнити міський бюджет:

“Звісно, цього року місто нічого не заробить, бо ярмарок ще не розкручений, підприємці побоюються, що не зможуть заробити. Ми з Сергієм Сухомлиним свідомо йдемо на витрати, бо розуміємо, що це лише початок. Згодом, я переконаний, підприємці шикуватимуться в чергу, щоб узяти участь. Я хочу, щоб в Житомир щороку з різних міст з’їжджалися люди на новорічно-різдвяні свята. Хочу, щоб це стало родзинкою нашого міста”,– зазначив нардеп.

У прес-службі народного депутата також повідомили, що підприємці та ремісники міста, які бажають реалізовувати свою продукцію під час різдвяного ярмарку, можуть звертатися за телефоном (067)410-14-13.