“Бомба”, яка розірве ту систему зсередини!

Всіх уже до печінок дістала ця ситуація, коли через жадобу чи через хворі мізки (і такі думки все частіше закрадаються в голови людей) когось одного, хто, на жаль, має дуже багато важелів, (я би сказала, навіть, забагато) влади, мають страждати і гинути люди, вже не кажучи тих, котрі роками загибаються в його країні, давлячись зомбоящиком.

Вирішення настільки затянулося, що аж злість бере. І не тільки автора допису. Хочеться одним махом взяти і вирішити цю проблему. Я вже багато разів чула, що от якби підкласти йому (всі здогадаються кому саме) бомбу чи добратися туди якимсь чином і вставити йому ножа в серце, розстріляти, отруїти… Щоб нарешті всі змогли дихати спокійно. Бо хоч вирішення ситуації просувається, але дуже повільно. І ціна тому зволіканню – людські життя!

Але хіба він один?!! 

У психологічній літературі читаємо: “Окремим випадком руйнівної поведінки може бути визнана агресія, коли людина або група (натовп), що діють під впливом страху, нападають на джерело страху.” 

Це ми бачимо впродовж останніх десяти – одинадцяти місяців і особливо зараз (хоча подібне спостерігається впродовж століть). І це страх не тільки путіна бути звергнутим, але страх системи, того “первісно-общинного” корумпованого ладу, який у конвульсіях напередодні і в перших роках нового тисячоліття мусить бути змінений на щось якісно інше – продуктивне і таке, що несе добро і порядок для всіх (замість жменьки олігархів, як то було раніше).

І тому валити треба ще й систему зсередини. Це вже робиться. З різних боків, хто як розуміє.

Як валити? Бомбою, яка розірве той нарив зсередини стане раптове і нагле (не плутати із “нахабніти”) відкриття гласності про всі факти корупції від середньої ланки (по нижчій теж підтягнеться) владної вертикалі по самий верх – чітко, ясно, логічно, обгрунтовано – всі звірства і злочини проти народу, навіть до “розжувати”. Зачепити струну кожного. Тоді точка пасивності, неспротиву і недоопору зірветься і в росії почнеться червоний майдан.

Нам гласність теж потрібно, а також масовість залучення громадян до розкриття злочинної діяльності (щоб майже 39 мільйонів Шерлок Холмсів), суспільні журналістські розслідування і продумати системи захисту (хоча при масовій частці в 2/3х населення, то вийде само собою) а також часті телезвіти – відкриті прес-конференції політиків та олігархів-монополістів.