У Житомирі дітям організовують свято сміху

Вчетверте Житомир проводить Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН “Сміховик”.

Серед цьогорічних учасників, а це 10 команд, є переможці попереднього фестивалю – володарі призу глядацьких симпатій “Не доросли” з Одеси. Гравці цієї команди залишають за собою звання наймолодших учасників “Сміховика”, адже їм всього по 8-10 років.

Вперше в фестивалі в Житомирі братимуть участь команди “Збірна Шкільної Елітліги” з Вінниці та “Гарні діти” з селища Ямпіль Сумської області. 

“Але це зовсім не означає, що ці команди – новачки, – каже виконавчий директор Асоціації КВН України, житомирянин Володимир Виговський. – 9 з 10 команд в різні роки були переможцями та призерами Всеукраїнських фестивалів дитячих та юнацьких команд КВН, які проводить виключно Асоціація «КВН України» (2-3 фестивалі протягом року в різних містах України). Крім того, команди «88-е Чудо Света» м.Запоріжжя та «Вітаміни» м.Боярка Київської області були переможцями Всеукраїнських змагань КВН ЮІР (Юних інспекторів руху)”. І лише одна команда є дебютантом, це наші земляки, команда КВН Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу НТУ. Хоча і в ній грають КВН-щики з досвідом – колишні учасники команди “Без поважної причини” з 16 житомирської школи.”

Оцінювати гру КВН-щиків разом із журі будуть своїми оплесками й глядачі, учні житомирських загальноосвітніх шкіл. 

Цього року незмінні організатори фестивалю, Асоціація «КВН України» та компанія «REC», також запросили на КВН дітей зі шкіл-інтернатів області. Спеціально підбирали місця в глядацькій залі для 25 вихованців житомирської школи-інтернату для дітей з вадами зору. Мають відвідати КВН і понад 30 дітей житомирської спеціалізованої школи-інтернату. Також на дитячий фестиваль запрошені 20 бійців однієї з військових частин Житомира.

“Фестиваль “Сміховик” вже став традицією для Житомира, – зазначає Володимир Виговський. – Але цього фестивалю могло б і не бути, так як найбільші складності в проведенні подібних заходів полягають в фінансовому забезпечені. Чотири роки надає вагому підтримку житомирському “Сміховику” радіоелектронна компанія “REC” – потужне підприємство із розробки та виробництва звукопідсилювального та світлового обладнання”. Президент компанії “REC” Георгій Матишнюк, палкий шанувальник КВН, впевнений, що дитячим талантам потрібно допомагати розвиватися.

Гала-концерт Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН “Сміховик” відбудеться 13 лютого 2015 року о 16.30 годині в залі обласного телецентру за адресою Театральна, 7.