Ваче Давтян поділиться у Житомирі секретами бізнесу

22 лютого в рамках проекту «Вільний університет» своїми знаннями та секретами поділиться успішний підприємець та бізнес-тренер Ваче Давтян. На лекції мова йтиме про те, як ефективно використовувати власний час та встигати робити більше.

Ваче Давтян – підприємець, бізнес-тренер. У 1993 році з 180 доларами в кишені переїхав з Вірменії в Україну. Заснував компанію «Промкабель-Електрика» і «Пан Електро», що входять до трійки лідерів свого ринку.

За останні 15 років прочитав більше 1200 книг і пройшов близько 150 тренінгів. Багато чого спробував на практиці, в своїх компаніях. Носій великого багажу перемог. І дуже великого досвіду – того, як не треба робити.

«15 років поспіль я працював по 12 годин на добу. Втомлювався, не вистачало часу на спорт, сім’ю, хобі. Приїжджаєш додому після 9 вечора. Намагаєшся відпочити «на дивані», включивши телевізор. Наїдаєшся на ніч, пізно лягаєш спати. Енергія закінчується вже до середи, а на вихідних гарячково намагаєшся відновитися.

Багатьом знайомий такий графік. Коли не вистачає часу на спорт, сім’ю і хобі. Коли виникає почуття провини і незадоволеності собою. І всі ці роки я шукав відповідь на питання про те, як вирватися з цього замкнутого кола. А знайшовши, став працювати по 6-8 годин, при цьому встигаючи в 2 рази більше.»


Під час лекції ви дізнаєтесь:

 Де ми втрачаємо час? Аналіз робочого дня.

 День бабака: розриваємо коло перешкод.

 Що викликає стрес? 

 Вчимося отримувати «хороші» задоволення.

 Відкладаємо на потім? Секрети нашого мозку.

 Рутинна робота: як її зменшити в 2-3 рази.

 «Вбивці часу»: методи роботи з відверненнями.

 Біоритми організму: потрібні завдання в потрібний час.

 Накопичення енергії та цикли активності.

 Як виробити корисні звички.


Дата проведення: 22 лютого

Початок заходу о 15-00

Адреса: Новий бульвар, 4 Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Ольжича