Мер-наркоман продає штани і краватку

Скандально відомий екс-глава Торонто виставив свої “пам’ятні речі” на торги. 

Роб Форд пропонує придбати краватку, яка була на ньому, коли він публічно зізнався в пристрасті до наркотиків.

Крім краватки, колишній глава Торонто пропонує купити у нього штани з малюнком і светр з емблемою команди. За словами Форда, краватка, виставлена на E-Bay “єдина у світі”, на якому зображені логотипи минулих і справжніх команд футбольної ліги, а інші речі такі ж унікальні. 

Меру не завадило б лікування у професіоналів з www.rehabcenter.org.ua/lechenienarkomanii.html.  Але мер не зупиняється.

Раніше Форд, який лікується від ліпосаркоми, оголосив, що 10% від виручених коштів спрямують дослідницьким центрам і медичним установам. Однак невідомо, як він розпорядиться залишком виручки, пише The Guardian.

Так наприкінці вересня в пресі поширилася сумна новина про те, що у Форда виявлена саркома черевної порожнини. Його лікар заявляв, що буде призначений спеціальний курс хіміотерапії і не виключено, що знадобиться операція.

До своєї хвороби він став героєм низки скандалів. Так величезний резонанс викликала новина про існування відеозапису, на якому він вживає важкі наркотики. Спочатку Форд заперечував існування таких кадрів, проте після виявлення поліцією цього запису йому довелося визнати, що він вживав крек, і вибачитися перед городянами за пристрасть до наркотиків.

Пізніше з’явилися чутки, що градоначальник намагався викупити нещасливий запис, однак мер назвав ці повідомлення “абсолютною брехнею”. Через деякий час заявив, що кинув пити і перейшов на здоровий спосіб життя.

Слідом за цим скандалом пішли нові. Зокрема, ЗМІ оприлюднили відео, на якому мер погрожує вбити невідому людину, при цьому активно використовуючи нецензурну лексику. У зв’язку з провинами мера  міська рада Торонто позбавив його частини повноважень, а його місце зайняв колишній лідер Прогресивної партії Канади Джон Торі.