Москва, через кризу, розпродає свій ЦУМ

Москва через аукціон продасть третину площ ЦУМу, початкова ціна лота – 4,3 млрд руб.

Унікальність об’єкта робить його актуальним навіть у кризу, кажуть експерти. Однак єдиним реальним претендентом на покупку називають Mercury, якому й підконтрольний торговий дім.

Московська влада виставили на продаж приналежну місту третину площ Центрального універсального магазина (ЦУМ) в центрі столиці – одного з найпрестижніших торгових центрів.

.«Нового власника 19 тис. Кв. метрів площ ЦУМ, що знаходяться у господарському віданні ГУП «Московське майно», визначить аукціон, який департамент міста Москви по конкурентній політиці проведе 30 квітня 2015 », – йдеться в повідомленні тендерного комітету.

Мова йде про нежитлові площи у двох будівлях за адресою: вулиця Петрівка, будинок 2. У повідомленні комітету зазначено, що вони пов’язані спільним простором, перекриттями і покрівлею.

Раніше Москва вже намагалася продати свою частку в універмазі – в 2009 році.

Причому тоді місто розраховував на іноземних інвесторів. Однак претендентів на покупку не знайшлося, і об’єкт був знятий з торгів.

Нова заявочна кампанія триватиме до 27 квітня, для участі в конкурсі необхідно забезпечити завдаток у розмірі 433 млн руб.


Но, вот Украине кризис не страшен. ЖК «Родинний затишок» предлагает купить новую квартиру в  Киеве. Детали  по ссылке roduna.kiev.ua