​Новий Chevrolet Camaro блиснув на відео

Замасковане спорткупе Chevrolet Camaro нового, шостого покоління, “засвітилося” у відеоролику, присвяченому закінченню провадження п’ятої генерації знаменитого масл-кара.

І публічного дебюту чекати залишилося недовго – очікується, що новий “Камаро” покажуть на початку квітня на автосалоні в Нью-Йорку.

Незважаючи на камуфляж, все ж видно, що дизайн Camaro зі зміною поколінь революційних змін не зазнає. Про це не раз заявляли і самі творці спорткара, і Фотошпигуни, які вже встигли засікти прототип Camaro під час випробувань. Стверджується, що нинішній дизайн повністю влаштовує покупців культового спорткара, тому радикальні зміни в зовнішності Camaro можуть відлякати його аудиторію.

Новий Camaro буде будуватися на новій задньопривідній платформі Alpha, яка лежить в основі седанів Cadillac ATS і CTS. Відомо також, що моторну гамму спорткара поповнить чотирициліндровий турбомотор, що розвиває близько 280 к.с.  Буде боротися з одвічним конкурентом у вигляді нового Ford Mustang, який теж отримав 4-цилідровий 310-сильний двигун з турбонаддувом.

Видання Autoevolution також припускає, що під капотом шостого Camaro може виявитися 6,2-літровий V8 серії LT1 від нового “Корвета” в парі з 7-ступінчастою “механікою” або 8-ступінчастим автоматом.

Що до поточного, п’ятого покоління Camaro, то з серпня 2009 по січень 2015 тільки в США продані 493815 цих машин. 


Продажа любого бизнеса. Специалисты помогут Вам, поэтому обращайтесь за адресом http://skaniainvest.ru/