У Житомирі закрили футзальний сезон

У Житомирі урочистій обстановці закрили футзальний сезон 2014/2015 років та нагородили чемпіонів Першої та Другої ліг Чемпіонату Житомира з футзалу.

Закриття сезону відбувалося у неділю ввечері, а напередодні відбулися завершальні матчі у Другій лізі. У вирішальному поєдинку «Фрегат» обіграв «Форцу» з рахунком 2:1 і став чемпіоном Житомира у Другій лізі. Таким чином наступний сезон «Фрегат» розпочне у Першій лізі, «Форца» теж має шанс туди потрапити, але для цього команді потрібно виграти перехідну гру у «Корбутівки».

За підсумками Чемпіонату трійки призерів мають наступний вигляд:

Вища ліга:

«Атлет» – переможець

«Промінь» – срібний призер

«Енергія» – бронзовий призер

Перша ліга:

«Водоканал» – переможець

«Інбев-2» – срібний призер

«Медик» – бронзовий призер

Друга ліга:

«Фрегат» – переможець

«Форца» – срібний призер

«Інтертелеком» – бронзовий призер

Закриття футзального сезону святкували у неформальній обстановці у паб-ресторані Фрегат, де зібралися представники команд-учасниць Чемпіонату. Під час святкування відбулося нагородження чемпіона Першої ліги ФК «Водоканал» та чемпіона Другої ліги ФК «Фрегат». Також відбулося нагородження кращих: гравця, воротаря, тренера та арбітра, які були визначені анонімним голосуванням серед представників команд.

Кращий тренер – Гусак Олександр

Кращий арбітр – Данюк Олександр

Кращий воротар – Проценко Віталій

Кращий гравець – Мухін Володимир

Бомбардир – Притуляк Олексій (21 гол)

Церемонію нагородження провели голова федерації футзалу Житомира Віктор Таран, відповідальний секретар федерації футзалу м. Житомира Томаш Сицинський, виконавчий директор ЖОФФ Олег Янчевський та заступник голови ЖОФФ Олег Малиновський. 

Організатори турніру подякували командам за проведений сезон та оцінили футзальний сезон 2014/2015 рр. на тверду четвірку.

Житомирська обласна федерація футболу